Skocz do zawartości

adjustment of status


grzes

Rekomendowane odpowiedzi

USCIS Application and Petition Receipting Update

U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) advises customers that, due to a tremendous increase in the number of applications filed, processing of fee payments and entry of cases into our tracking system is behind schedule. As a result, applicants can expect notices of receipt to be delayed. USCIS is working hard to deal with the increased volume.

Delay in fee processing and data entry will not affect an applicant’s Change of Status or Extension of Stay eligibility if all other eligibility requirements are met. USCIS continues to process Premium Processing Service requests within 15 days.

USCIS will honor the actual date that an application was received in our mailroom; this date will be indicated on the receipt (in the Received Date box) when Form I-797, Notice of Action, is mailed. Until this situation is resolved, USCIS will provide these weekly updates on progress in issuing receipt notices to our customers. We appreciate your understanding.

As of August 31, 2007, USCIS has completed data entry and issued receipt notices for applications and petitions received on or before the dates indicated:

California Service Center

Form Number: Date Received:

I-130 8/06/2007

N-400 7/24/2007

All Other 8/16/2007

Nebraska Service Center

Form Number: Date Received:

I-131 7/26/2007

I-140 7/26/2007

I-485 Employment Based 7/26/2007

I-765 7/26/2007

N-400 7/24/2007

All Other 8/05/2007

Texas Service Center

Form Number: Date Received:

I-131 6/30/2007

I-140 8/13/2007

I-485 Employment Based 6/30/2007

I-765 6/30/2007

N-400 7/15/2007

All Other 8/19/2007

Vermont Service Center

Form Number: Date Received:

I-130 7/25/2007

N-400 7/22/2007

All Other 8/20/2007

USCIS Lockbox

Form Number: Date Received:

I-485 Family Based 7/30/2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam wlasnie dostalem date na odciski przyszlo mi 2 dni temu i musze sie wstawic w poniedzialem wiec za kilka dni ale nie dostalem potwierdzenia ze moje dokumenty zostaly przyjete ale dowiedzialem sie od pranika ze z powodu ze przyszlo duzo podac o adjustment of status wusla z pozniejszym terminie bo zabraklo papieru firmowego ale .. dziwne ale moze to prawda zobaczymu narazie jet co jest ... narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja tez dostalam jak narazie 3 koperty ale mam do Was pytanie:

Czy odeslali wam koperte z waszymi badaniami ? ja dostalam ja z powrotem nie otwierana

Czy odeslali wam 2 zdjecia ? Ja wyslalam w sumie 4 i 2 przyszly z powrotem.

Teraz zastanawiam sie czy to jakas ich nowa praktyka czy poprostu zwyczajna pomylka?

witaj....

hmmm ja dostalam 3 koperty a zaraz potem powiadomienie o odciskach palcow ale nic poza tym...to troche dziwne ze wyslali Ci badania i zdjecia....lepiej to sprawdz bo to troche nie pasuje do zadnej ze spraw,ktore znam...

daj znac jak dowiesz sie czegos wiecej!

pozdrowki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj....

hmmm ja dostalam 3 koperty a zaraz potem powiadomienie o odciskach palcow ale nic poza tym...to troche dziwne ze wyslali Ci badania i zdjecia....lepiej to sprawdz bo to troche nie pasuje do zadnej ze spraw,ktore znam...

daj znac jak dowiesz sie czegos wiecej!

pozdrowki:)

Ja tez tylko 3 koperty z potwierdzeniami.... a ta koperta lekarska to jakas dziwna sprawa. Zdjecia mogli Ci odeslac ale czemu lekarza? lepiej to sprAWDZ! POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja tez dostalam jak narazie 3 koperty ale mam do Was pytanie:

Czy odeslali wam koperte z waszymi badaniami ? ja dostalam ja z powrotem nie otwierana

Czy odeslali wam 2 zdjecia ? Ja wyslalam w sumie 4 i 2 przyszly z powrotem.

Teraz zastanawiam sie czy to jakas ich nowa praktyka czy poprostu zwyczajna pomylka?

Niezwykle rzadko odsylaja zdjecia, bo jesli nawet wyslesz zdjecia 'nadobowiazkowo' to trzymaja je na wypadke gdyby ktores ze zdjec sie skleilo, albo np. pogielo. Widocznie ktos nadgorliwy uznal, ze lepiej odeslac je Tobie, nie jest to powodem do zmartwienia.

Pytanie tylko dlaczego odeslali Ci badania. Czy byly opisane? Czy masz jakis list dolaczony do odeslanych dokumentow?

Na 99% wysla Ci teraz RFE (wysle to urzednik do ktorego pojda dokumenty pod szczegolowe sprawdzenie) i kaza Ci doslac ... badania. Chyba, ze zaznaczyli, ze wzieli twoje badania i tak czy inaczej odeslali ci je. Hm.. a czy lekarz mial uprawnienia imigracyjne? I czy bylo Twoje nazwisko na kopercie od lekarza?

To co teraz obserwuje to cyrk: odsylaja czeki za pozwolenie na prace po czym przysylaja pozwolenie na prace. Odsylaja zdjecia, ktore nie sa w ogole Twoimi zdjeciami; kaza doslac np. podatki, ktore wczesniej byly wyslane; wzywaja na odciski palcow ludzi, ktorzy dostali juz green card, a celem odciskow palcow jest wydanie pozwolenia na prace. Dlatego trzeba uzbroic sie w cierpliwosc. Teraz jest bardzo duze zamieszanie w USCIS.

Gosiu, zadzwon do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak tak jak bylo opisywane przez karine niestety maja troszke balagan w tymi dokumentami. w sobote otrzymalem dokumentacje ktora tak naprawde powinienem otrzymac przed data biometrics. wcale sie im nie dziwie zapewne liczba osob wysylajacych adjustment zwrosla kilkaktornie :P aby nie dac zarobic INS. nie dziwie sie ludziom. roznica cenowa jest olbrzymia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak tak jak bylo opisywane przez karine niestety maja troszke balagan w tymi dokumentami. w sobote otrzymalem dokumentacje ktora tak naprawde powinienem otrzymac przed data biometrics. wcale sie im nie dziwie zapewne liczba osob wysylajacyhc adjustment zwrosla lilkaktornie :P aby nie dac zarobic INS. nie dziwie sie ludziom. roznica cenowa jest olbrzymia.

no tak tylko zeby nikt z nas na tym balaganie nie ucierpial...jak narazie moja sprawa toczy sie w miare normalnie:)18 odciski palcow a pozniej zobaczymy czy wszystko pojdzie sprawnie!

3 mam kciuki za wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...