Skocz do zawartości

Czy mam szanse na wyjazd do Kanady?


szuwarek0702

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!

Mam pytanie a raczej wiele pytań.

Chę wyjechac z córką (14lat) do Kanady na stałe . Mam 40 lat i pracuje jako nauczycielka w szkole podstawowej 17 lat (moge rowniez w przedszkolu) język angielski znam komunikatywnie (nie mam zadnych papierów) mam w Edmonton w prowincji Alberta kuzynkę .

Gdyby mi załatwiła pracę i mieszkanie mialabym jakies szanse???

Ile bym czekała na wize (badz nie zalezy czy ja dostane ) gdybym złozyla wszystkie potrzebne papiery ???

I ostatnie pytanie ile bym potrzebowała pieniedzy aby otrzymac przypuszczalnie wize i z pomoca rodziny osiedlic sie ???

Bardzo prosze o odpowiedz (moim marzeniem jest wyjechac do Kanady )

Dziękuję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Masz szanse na pobyt staly i jesli bys miala prace zapewniona to wtedy czekasz pare miesiecy na wize i lecisz :)

z tej strony sie dowiesz jak to zrobic najlepiej i najszybciej:

http://www.alberta-canada.com/pnp/

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/index.asp

co do kwoty to powinnas miec troche wiecej niz 10.000 can ale jesli bedziesz miec prace zapewniona wtedy troche inaczej na ta kwote patrza ;) a moze masz wlasne mieszkanie ,dom,ziemie,cos co pokaze ze po sprzedaniu tego bedziesz miec taka kwote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz szybko wyjechac to po 1 skontaktuj sie z Kuzynka w sprawie pracy tzn musisz miec papier ze tam czeka miejsce pracy dla Ciebie,jak zobaczysz strone co Ci podalem to bedziesz wiedziala jak to ma wygladac.

Druga sprawa to test z jezyka,nie wiem jak to sie ma jak ktos ma umowe o prace ale jak sie starasz bez tej umowy musisz przedstawic test ze umiesz jezyk,moga czasami nie wymagac .

a wlasnie jechalas bys przez PNP Alberty czy tez skilled worker?pewnie czytalas juz te linki co Ci podalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...