Skocz do zawartości

zmiana trasy lotu


sawi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

POwiedzcie mi czy jest mozliwosc zmiany trasy lotu i daty , bo z tego co slysze to wszyscy mowia ze moge zmienic tylko date a trasy juz nie.

Lece lufthanza a bilecik zakupilo mi biuro Yes.

Pozdrawiam

jesli sie da to gdzie dzwonic aby to zalatwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

POwiedzcie mi czy jest mozliwosc zmiany trasy lotu i daty , bo z tego co slysze to wszyscy mowia ze moge zmienic tylko date a trasy juz nie.

Lece lufthanza a bilecik zakupilo mi biuro Yes.

Pozdrawiam

jesli sie da to gdzie dzwonic aby to zalatwic

najlepiej skontaktuj sie z liniami przez które lecisz. Ja rok temu mialam bilet z Swissa a polecialam przez lufthanse a do tego trasa tez byla inna niz na bilecie swissa. Wiec jest to mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

W lufthansie nie jest mozliwa zmiana trasy lotu. Jest mozliwa za to zmiana daty i to bezpłatnie (pierwsza zmiana). Wiem to bo ostatnio chcialam zmienić lotnisko docelowe kiedy dowiedziałam sie ze nieudaczni pracownicy CCUSA wykupili mi bilet do Katowic zamiast do Wawy skad zreszta zaczynałam moja podróz do USA. Tak wiec nigdy wiecej nigdzie z CCUSA!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa a miejsce docelowe to nie to samo ;-)

trasa to np:

JFK-AMS-WAW i zmieniasz na BUF-ORD-WAW - to jest zmiana trasy

miejsc docelowych nie można zmieniać przy wylocie z usa - takie mają przepisy i nie jest to wina linii lotniczej (też chciałem sobie zmienić miejsce docelowe - ale nie dali :)) - linie United

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...