Skocz do zawartości

Konto - najlepszy bank


Rekomendowane odpowiedzi

To widac ze wybralem nienajlepszy bank delikatnie mowiac. Jestem w USA ponad rok i Wachovia nie chce dac karty kredytowej. A nie maja Secure Credit Card.

Po jakim czasie od zalozenia konta mozna dostac karte kredytowa np w Bank of America?

Wachovia jest slabym bankiem i kombinuja jak moga. Jestes dla nich dobrym klientem jak masz duzo forsy na koncie. I do tego maja duzo ukrytych oplat. Jeszcze rok temu mieli prowizje za zamkniecie konta LOL.

W Boa secured od razu, a karte kredytowa po miesiacu mozesz juz miec, po 3 miesiacach posiadania konta daja karte kredytowa dla osob bez SSN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na bank of america, nie ze wzgledu na wygode, ale ze wzgledu na jedne z najlepszych zabezpieczen internetowych wsrod amerykanskich bankow. jako jedyny (a przynajmniej jedyny na zachodzie) oferuje kody sms-owe, ktore na dzien dzisiejszy sa najbezpieczniejsza metoda ochrony transakcji. wiekszosc bankow amerykanskich ma tylko login i haslo, bank of america ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci SiteKey, ktorym bank identyfikuje sie klientowi, a nie odwrotnie.

pozdrawiam,

aniolova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na bank of america, nie ze wzgledu na wygode, ale ze wzgledu na jedne z najlepszych zabezpieczen internetowych wsrod amerykanskich bankow. jako jedyny (a przynajmniej jedyny na zachodzie) oferuje kody sms-owe, ktore na dzien dzisiejszy sa najbezpieczniejsza metoda ochrony transakcji. wiekszosc bankow amerykanskich ma tylko login i haslo, bank of america ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci SiteKey, ktorym bank identyfikuje sie klientowi, a nie odwrotnie.

pozdrawiam,

aniolova

sitekey jest juz w wielu bankach. wiekszosc bankow ubezpiecza twoj dostep do netu, wiec nawet w przypadku fraudu zwroca kase, chociaz napewno duzo nerwow sie przy tym zje. Dlatego banki nie kwapia sie z wprowadzaniem nowych rozwiazan. Wystarczy, ze zrobia wirtualna klawiature do wpisania hasla i juz nie szczyta zaden robak wprowadzanego hasla, chociaz hasla sms lub token najlepsza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam inne pytanie odnosnie bankow. slyszalem ze w niektorych przy otwieraniu konta dostaje sie jakies drobne pieniadze na konto, cos w ramach bonusu za otwarcie konta u nich. czy ktos wie cos wiecej na ten temat i w jakich bankach tak jest?

Dostaje sie, ale musi byc akurat promocja. W wielu bankach tak jest i musisz akurat trafic na okazje. Ale nie martw sie, po roku kalendarzowym wysla ci kwit do IRS, ze to twoj przychod i musisz zaplacic od tego podatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ze wachowia ma oplaty przy zamknieciu konta, dlatego jak wracalem do kraju zostawilem na koncie 2$ i go nie zamykalem :P

lecz nie bylo zadnych problemow z przeprowadzaniem zakupow przez paypal, wiem gdyz robil to moj kumpel ktory mial konto w tym samym banku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...