Skocz do zawartości

Loteria wizowa 2009


t0d

Rekomendowane odpowiedzi

ja na to licze, ze dolar spada, w europie coraz lepiej sie powodzi - zarobki itd...

ja zawsze chcialam tam mieszkac, a nie lece za kasa tylko... jest wiele czynnikow, od niej wazniejszych. jestem dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Klucz do zniesienia wiz lezy tutaj............................: Amerykanie narzekają, że kolejne polskie rządy nie robią nic, by zniechęcić do występowania o wizy tych, którzy i tak nie mają szans, by je dostać. - Rządy innych krajów organizowały akcje propagandowe, a u was cisza - opowiada nam były pracownik konsularny USA w Polsce. - A my przecież musimy odrzucić kogoś, kto ma 500 zł renty, brata, który nielegalnie został w USA, i mówi, że chce jechać do Stanów na wczasy...

80 proc. odmów w Polsce to wnioski z trzech regionów, z których od pokoleń tradycyjnie jeździ się do Chicago do pracy - z Podhala, Rzeszowszczyzny i Podlasia. - Czy naprawdę nie można wytłumaczyć tym ludziom, że składając wnioski, przekreślają szanse na zniesienie wiz dla całego kraju? - pyta amerykański urzędnik.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4933211.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
A skąd wziąłeś 0 dla 2008 i 2007? Przecież cała masa osób składa petycje rodzinne i jest sponsorowana przez pracodawców.

bo tutaj chodzi o loterie wizowa gdzie w 2007 i 2008 Polska nie brala udzialu i jest obecnie wykluczona. A to ze sa sponosorowanie rodzinne i przez pracodawcow to nie sa "sponosorowaniA" z powodu loterii. MOWA JEST O LOTERII WIZOWEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tutaj chodzi o loterie wizowa gdzie w 2007 i 2008 Polska nie brala udzialu i jest obecnie wykluczona. A to ze sa sponosorowanie rodzinne i przez pracodawcow to nie sa "sponosorowaniA" z powodu loterii. MOWA JEST O LOTERII WIZOWEJ.

Udział w loterii zależy od ilości WSZYSTKICH przyznanych wiz imigracyjnych - z każdej kategorii, nie tylko wylosowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Cześć Krysia!

Widzę że jesteś oblatana w tabelkach więc może mi podpowiesz gdzie znajdę włąściwe dane dotyczące kolejki oczkujących i daty rozpoatrywania poetycji złożonych przez rezydentów na małżónka, bo mam kilka danych które nie są spójne tzn. lokalne bióra mają całkiem krótkie czasy oczekiwania a strona główna pokazuje ze kolejka oczekujących jest znacznie dłuższa, dzieki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...