Skocz do zawartości

lot,przesiadka


anussia

Rekomendowane odpowiedzi

Te kartki dostaniesz przed ladowaniem i wypelniasz dwie ,,jedna tzn I-94 i dla celnikow

tutaj masz te kartki pokazane i opisane:

http://www.lot.com/Portal/PL/aspx/Content__Information.aspx

pamietaj aby pilnowac tej I-94 bo czesc tej kartki przyczepia Ci do paszportu(wloza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam kolejne pytanko dotyczace rozmowy z oficerem do spraw imigracji na lotnisku.

Przeczytalam gdzies na forum, ze dziewczyna - Japonka leciala do chlopaka do USA - Amerykanina i powiedziala doslownie, ze leci do chlopaka i jej nie wpuscili.

Czy taka sytuacja jest mozliwa? Czy lepiej jest powiedziec, ze jedzie sie do kolegi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) 1,2 godziny to o wiele za krótko

2) rozmowa z urzędnikiem na JFk

3) bagaż musi być odebrany i nadany dalej na JFK

4) powodzenia

Te kartki dostaniesz przed ladowaniem i wypelniasz dwie ,,jedna tzn I-94 i dla celnikow

tutaj masz te kartki pokazane i opisane:

http://www.lot.com/Portal/PL/aspx/Content__Information.aspx

pamietaj aby pilnowac tej I-94 bo czesc tej kartki przyczepia Ci do paszportu(wloza).

nie ma reguły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) 1,2 godziny to o wiele za krótko

2) rozmowa z urzędnikiem na JFk

3) bagaż musi być odebrany i nadany dalej na JFK

4) powodzenia

no dobra nastraszyles/as mnie ze nie zdaze wiec napisalam bezposrednio do linii lotniczych i mi powiedzieli, ze oni tak ukladaja loty zeby zdazyc i biora wszystko pod uwage i ze sprawdzili moja rezerwacje i ze musze zdazyc :)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
3) bagaż musi być odebrany i nadany dalej na JFK

Jest jakis powod dlaczego bagaz musi zostac nadany ponownie? Mi sie zdarzalo leciec na dlugich trasach roznymi liniami (a wiec posiadalem 2 oddzielne bilety) i wystarczylo ze na miejscu rozpoczecia podrozy podalem obsludze drugi bilet i nie musialem sie juz bawic z przenoszeniem bagazy, zmienialem terminale na JFK i nic mnie nie obchodzily bagaze. Na naklejce na bagazu podane sa poprostu kolejne etapy podrozy.

Wiec po co sobie utrudniac skoro mozna latwiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...