Skocz do zawartości

Camp America - wasze opinie


olunow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
No tutaj mozna akurat polemizowac...polecam odwiedzac czasem strony firm organizujacych wyjazdy na camp.

a i odwiedzam.

i mowie o kosztach calkowitych a nie poczatkowych, a potem jeszcze za cos, po miesiacu jeszcze za cos tam trzeba doplacic.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Wszedlem tu, bo temat brzmi: Camp America - wasze opinie. A widze, ze panowie z CCUSA i CL robia reklame chyba... A ja chcialbym sie dowiedziec wiecej o Camp America, bo w tym roku mam zamiar sie z nimi wybrac. Siostra byla rok temu i wrocila zadowolona. Ja uwazam, ze oni sa w porzadku: cena, rzetelnosc. Ale fajnie byloby przeczytac opinie ludzie, ktorzy z nimi byli, bo wchodzac tutaj akurat to mnie interesuje, a nie inne firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i odwiedzam.

i mowie o kosztach calkowitych a nie poczatkowych, a potem jeszcze za cos, po miesiacu jeszcze za cos tam trzeba doplacic.

pozdrawiam

Chyba juz naprawde nie wiedziales co napisac...jak chcesz to wysle Ci cennik na maila, bo inaczej mi chyba nie uwierzysz, ze to co napisales kilka postow wyzej nie jest prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam juz z Camp America na campie, w tym roku wybieram sie na resort. Jade z Camp America, poniewaz uwazam, ze nie warto rzucac sie na cene nie biorac pod uwage jakosci. Stosunek cena/jakosc w przypadku Camp America jest napradwe celujacy. Firma dba o aplikanta od poczatku wszystkich procedur, pomaga we wszelkich trudnosciach i watpliwosciach. Opiekuje sie tez aplikantem w Stanach. Aplikant ma mozliwosc zmiany campu juz w USA, gdy na jego campie cos sie dzieje nie w porzadku. Co roku campy odwiedzaja pracownicy Camp America i sprawdzaja dyrektorow. Jesli ktorys jest nie fair wobec swoich pracownikow, wtedy koncza z nim wspolprace. Nie ma wiec mozliwosci trafienia na nieuczciwego pracodawce. Naprawde rzetelna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chyba juz naprawde nie wiedziales co napisac...jak chcesz to wysle Ci cennik na maila, bo inaczej mi chyba nie uwierzysz, ze to co napisales kilka postow wyzej nie jest prawda :P

mozesz wkleic link do cennika tutaj. bardzo chetnie go obejrze i przkeonam sie, ze nie mam racji.

Na ten moment uwazam, ze CampAmerica oferuje najlepsze warunki wyjazdu i rozsadna cene za fachowa obsluge, opieke i profesjonalne przygotowanie wyjazdu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja bylam w zeszlym roku z Camp America i to byl wybor po dluzszym namysle co jest lepsze CL, ccusa, jakies w&t i jestem mega zadowolona.

tak naprawde wszystko zalezy od tego w jakim celu sie jedzie do stanow. Jezeli chce sie zarobic, to ja polecam anglie, no albo jakis typowy W&T i wtedy trzeba sie liczyc z praca po 12-15 h z tego co ja sie orientowalam,przy czym znajomy jechal na alaske na polow ryb na przyklad i okazalo sie ze ryb zabraklo, stracil 8 tys zl. wiec roznie bywa (chociaz oczywisice nie warto polegac na jednym przykladzie).

Jezeli chce sie przygody, nie chce sie przepracowywac i miec sporo znajomych w sumie nie tylko ze stanow, ale jeszcze np z niemiec ,nowej zeladnii, australii , GB etc to ja polecam Camp America bo jest to firma porzadna i rzetelna,w sumie nie znam nawet osoby ktora wyjechala z CA i byla niezadowolona,a musze przyznac ze znam wiele osob ktore korzystalo z uslug tej firmy. Slyszalam ze w zeszlym roku na ponad 1000 os z polski po ankietach (wypelnia sie ankiety o tym czy jest sie zadowolonym z campu na ktorym sie bylo jak sie konczy pobyt na nim) powiedzialo ze CA bylo ok, ale camp im sie nie podobal bo za dlugo pracowali i cos tam, ale w tym roku juz zostala zerwana umowa z dyrektorem tego campu, so mysle ze mozna im ufac. <_<

Wszystkie firmy posredniczace w znajdowaniu pracy na campach w USA to robia, jest to obligatoryjne, inaczej nie mogli by wystawiac DSow.....

no niby rzeczywiscie jest obligatoryjne, ale ludzie sa tylko ludzmi-spr jest konieczne ale jak jest wykonane juz raczej nikt tak skrupulatnie nie spr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w zeszlym roku bylam z CA i jestem w 100% zadowolona. Wszystko szybko i sprawnie zalatwione, przy pomocy konsultanta. Żadnych problemow z uzyskaniem wizy nie mialam. Camp na ktory trafilam byl super, dlatego wracam tam w tym roku (z CA oczywiscie) :lol: Podczas pobytu na tymze campie przyjechali do nas przedstawiciele biura w Stanach i pytali czy wszycho ok, podejrzewam, ze gdyby nie bylo to cos by z tym zrobili <_< Wszyscy moi znajomi wrocili zadowoleni z campu i uslug biura i wszyscy polecaja je znajomym. Jestem przekonana, ze jak ktos sie zdecyduje na wyjazd z Camp America - nie zostanie oszukany i wroci tak zadowolonym jak ja (bardziej chyba sie nie da <_< ) :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...