Skocz do zawartości

pierwszy raz do USA


oleczka23

Rekomendowane odpowiedzi

2. Koszty ZAWSZE sie zwroca, poniewaz oboz zobowiazuje sie wyplacic na koniec programu $1000-1400 - zalezy od programu.  

z tym to by3bym bardzo ostrozny...

sam nie by3em na campie ale z wieloma osobami którzy byli i nie ma ZAWSZE, na koniec dostajesz niewiele wiecej niz w polsce sie placi a przeciez przez te 9 czy 12 tyg tez sie coś wyda... przerabia3em to i wybra3em W&T i nie ?a3uje :]

ale racja ze mozesz dorobic po campe... tak zrobilo kilkoro moich znajomych i byli bardzo zadowoleni bo po kampie mieli jedynie ok 100 do przodu

W&T powinien spoko sie zwrócia i mozna zobaczya wiecej niz tylko siedzenie na odludziu na kampie...

takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobra? sobie, choa na chwile, ze jestes na moim miejscu, zdeterminowany, czy jechaa na nielegalną prace czy nie...  

Pewnie zdecydowalbym sie jednak na program... Chyba ze byloby mi wszystko jedno, czy w tym roku wyjade, czy nie, to staralbym sie o turystyczna. Ale z mysla, ze ani nie bede tam ubezpieczony tak, jak na W&T czy Campie, ani nie bede mogl nawet pisnac, gdy nieuczciwy pracodawca nie bedzie chcial wyplacic mi pieniedzy itd. itd. :oops:

nie chce wyjśa na osobe, która jedzie do Ameryki tylko po dolary, bo tak nie jest, ale nie chce wyjśa stratna na tym wyjezdzie...  

Nie traktuje Cie jako taka osobe... Gdybys chciala jechac po pieniadze, to - logiczne - sprobowalabys zapewne gdzies blizej, sa ku temu mozliwosci w Europie. Z duzym prawdopodobienstwem moge jednak powiedziec, ze - o ile jestes zaradna i dobrze trafisz (poczawszy od biura, skonczywszy na miejscu - ale juz jest dosc pozno na to wszystko, tzn. na wielki wybor ofert!) - nie powinnas miec problemu ze zwrotem wlozonych srodkow... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...