Skocz do zawartości

stan ujemny na koncie debetowym! bank chce kasy:)


pawelkrk2

Rekomendowane odpowiedzi

mam zatem pytanie?

jak najszybciej i najtaniej wpłacić kasę na takie konto w Bank of Amercia z polski?

ja mam znowu taką przygodę że to z winny banku mam debet na koncie, i chciałem go zostawić sobie... bo skoro to oni się ślamazarzyli z księgowaniem transakcji to nie moja wina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
mam zatem pytanie?

jak najszybciej i najtaniej wpłacić kasę na takie konto w Bank of Amercia z polski?

ja mam znowu taką przygodę że to z winny banku mam debet na koncie, i chciałem go zostawić sobie... bo skoro to oni się ślamazarzyli z księgowaniem transakcji to nie moja wina...

bez udziału osób trzecich trochę to zajmie ;-) możesz zlecić zwykły przelew na swoje konto w US (musisz znać kod SWITFT banku - poszukaj na forum bo gdzieś to widziałem), możesz się pobawić paypal'em (ale nie wiem czy da radę zwykłe "podpięcie" pod konto w tym serwisie rachunku bankowego na którym jest debet)

ale myślę że znajdzie się jakaś dobra duszyczka będąca w stanach która ci pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, musze się zatem tym zainteresować i zamknąć to badziewne konto :/

rozwiń ten temat z paypalem, jeśli dałoby się przez niego to szybko zrobić... mam paypala założonego w USA... myślisz, że przeszłoby to bo skonfigurowac go z moim jakimś polskim kontem i w ten sposob zrobic przelew na to amerykańskie konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, musze się zatem tym zainteresować i zamknąć to badziewne konto :/

rozwiń ten temat z paypalem, jeśli dałoby się przez niego to szybko zrobić... mam paypala założonego w USA... myślisz, że przeszłoby to bo skonfigurowac go z moim jakimś polskim kontem i w ten sposob zrobic przelew na to amerykańskie konto?

Ja mam zalozone dwa konta w PayPalu; w US i w Polsce, przelewalem kase sam sobie z US do PL. Robilem to mniej wiecej rok temu, nie bylo wtedy mozliwosci skonfigurowania pod jednym kontem PayPala jednoczesnie konta z PL i US, nie wiem jak jest teraz, moze cos sie zmienilo. Enyłej taka operacja ze wzgledu na slaby przelicznik i dosc wysoka prowizje jaka pobiera PP jest dosc kosztowna, ale ze wgledu na czas i wygode dosc dobra w awaryjnych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak juz mowa o nieuregulowanych zobowiazaniach finansowych, to i ja sie o cos spytam :) mam kupiony bilet lotniczy, ale zmienilem termin rezerwacji. operacja ta kosztuje $150 i mam to zaplacic na lotnisku w dniu wylotu. z tymze sytuacja troche sie zmienila i prawdopodobnie zrezygnuje z tego lotu i w ogole z biletu, poniewaz nie ma juz opcji dalszego przesuniecia terminu. no i teraz pytanie - czy musze placic te $150 za zmiane rezerwacji skoro w ogole nie skorzystam z tego lotu? poza tym czy mam informowac linie lotnicze, ze mnie nie bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak juz mowa o nieuregulowanych zobowiazaniach finansowych, to i ja sie o cos spytam ;) mam kupiony bilet lotniczy, ale zmienilem termin rezerwacji. operacja ta kosztuje $150 i mam to zaplacic na lotnisku w dniu wylotu. z tymze sytuacja troche sie zmienila i prawdopodobnie zrezygnuje z tego lotu i w ogole z biletu, poniewaz nie ma juz opcji dalszego przesuniecia terminu. no i teraz pytanie - czy musze placic te $150 za zmiane rezerwacji skoro w ogole nie skorzystam z tego lotu? poza tym czy mam informowac linie lotnicze, ze mnie nie bedzie?

troche malo jasno napisales :) ale tak: skoro nie placiles jeszce za zmiane rezerwacji to nie bedziesz musial tego placic. ale proponuje odwolac lot bo wtedy oddadza ci jakas czesc kasy a jak po prostu nie przyjedziesz na lotnisko to kasa ci przepadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, chyba nie do konca rozumiem.. o co mam sie zapytac? mam zadzwonic do linii lotniczych i spytac o mozliwosc rezygnacji z lotu bez ponoszenia kosztow wczesniejszej zmiany rezerwacji?

no tak. na stronie lini na pewno pisze do ilu dni przed lotem mozesz zrezygnowac zeby odzyskac czesc kasy. chyba na 2 dni przed lotem juz nie ma takiej mozliwosci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...