Skocz do zawartości

stan ujemny na koncie debetowym! bank chce kasy:)


pawelkrk2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
dzięki za info, musze się zatem tym zainteresować i zamknąć to badziewne konto :/

rozwiń ten temat z paypalem, jeśli dałoby się przez niego to szybko zrobić... mam paypala założonego w USA... myślisz, że przeszłoby to bo skonfigurowac go z moim jakimś polskim kontem i w ten sposob zrobic przelew na to amerykańskie konto?

niestety nie można paypala konfigurować na polskie konto bankowe

jeśli masz założonego w US paypala, to tam za pewne możesz go powiązać z amerykańskim kontem bankowym także : przesyłasz za pośrednictwem polskiego paypala na konto w amerykańskim paypalu z którego zasilasz konto bankowe w Stanach

inna możliwość: kupujesz ekartę (kartę prepaid Visa np w ING Banku Śląskim, w WBK też chyba mają coś takiego - karty okolicznościowe to się chyba nazywa) - dodajesz tą kartę jako kartę kredytową do amerykańskiego paypala i za jej pośrednictwem przelewasz na własne konto w banku amerykańskim

tyle teorii ;) jak ci się uda to sam sobie browara postawię za kreatywność :)

co do biletu lotniczego po zmianie: sugeruję skontaktowanie się z linią lotniczą i odwołanie całego biletu - wtedy, znając szczęście, linia zwróci część poniesionych kosztów, pod warunkiem że przekraczają kwotę poniosoną za zmianę - bo to jest w pewnym sensie kredyt handlowy - czyli oni już zrobili co mieli zrobić (zmienić rezerwację) ale płatność jest odroczona (do momentu stawienia się na lotnisku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu tez mialam saldo ujemne na koncie w Bank of America, nie rosly mi odestki, uregulowalam wszytstko robilac przelew z PKO BP bo u nich to chyba najtaniej wychodzi jakoch chyba placilam 60 zl za ten przelew, oczywiscie musialam przelac wiecej kasy bo Bank of America potraca sobie prowizje za przyjecie przelewu z zagranicy i za prowadzenie konta, ale w koncu wyzerowalam to saldo i zamknelam konto, takze ureguluj dlug jesli w Bank of America to radze zapoznac sie z ich oplatami, zebys pozniej nie byl zdziwiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie można paypala konfigurować na polskie konto bankowe

jeśli masz założonego w US paypala, to tam za pewne możesz go powiązać z amerykańskim kontem bankowym także : przesyłasz za pośrednictwem polskiego paypala na konto w amerykańskim paypalu z którego zasilasz konto bankowe w Stanach

inna możliwość: kupujesz ekartę (kartę prepaid Visa np w ING Banku Śląskim, w WBK też chyba mają coś takiego - karty okolicznościowe to się chyba nazywa) - dodajesz tą kartę jako kartę kredytową do amerykańskiego paypala i za jej pośrednictwem przelewasz na własne konto w banku amerykańskim

tyle teorii ;) jak ci się uda to sam sobie browara postawię za kreatywność :)

co do biletu lotniczego po zmianie: sugeruję skontaktowanie się z linią lotniczą i odwołanie całego biletu - wtedy, znając szczęście, linia zwróci część poniesionych kosztów, pod warunkiem że przekraczają kwotę poniosoną za zmianę - bo to jest w pewnym sensie kredyt handlowy - czyli oni już zrobili co mieli zrobić (zmienić rezerwację) ale płatność jest odroczona (do momentu stawienia się na lotnisku)

Nie, nie, nie, nie! Popinajac karte do PayPala amerykanskiego nie przelejesz kasy na swoje konto amerykanskie. Mozesz tylko komus zaplacic, ale nie sobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak "załaduję" konto w PayPal za pomocą polskiej karty i "rozładuję" to konto na rachunek w BoA?

chodzi mi o to że korzystam z opcji opisanych tutaj:

klik

a potem

klik

innymi słowy: wysyłam z polskiego paypala kasę na jakiegoś hamerykańskiego emaila, na który jednocześnie mam założone konto w PayPalu - zgodnie z tym co w powyższych linkach można znaleźć: następuje "załadowanie" konta w PP a potem można rozładować m.in. na rachunek bankowy

jakbyś mógł - wskaż w którym miejscu się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nastepujace pytanie.

W te wakacje bylem na W&T i zalozylem konto w banku National City. W Wallmarcie wzialem plytke z instalka "darmowego" netu AOL'a. Przy rejestracji tego netu trzeba bylo podac nr konta. Do mojego wyjazdu AOL zdazyl zabrac mi 2 razy po 26$ (choc net mial byc darmowy). Za cholery nie mozna sie bylo z nimi dogadac przez telefon jak probowalem z tego zrezygnowac, wiec przed wyjazdem po prostu zamknalem konto.

Czy teraz przy wjezdzie do Usa moge miec jakies problemy?

Czy AOL dalej moze mnie scigac z oplatami za "darmowy" internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakąś instrukcję / umowę od AOL'a?

bardzo możliwe że jest tam napisane że jest on darmowy gdy wybierzesz jakąś opcję na dłuższy okres - ale lepiej skierować do regulaminu bo bez tego możemy co najwyżej zgadywać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...