Skocz do zawartości

Wyjazd do Kanady na stale-kilka pytan


jonkra1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam 20 lat. Mam 1,5 roku doswiadczenia zawodowego w branzy transportwej.Z tego co sie orientowalem to na liscie zawodow poszukiwanych w Kanadzie-jest taki zawod potrzebny.Mam wyksztalcenie w tej branzy. Posiadam rowniez certyfikat wydany przez Ministerstwo o podniesieniu moich kwalifikacji zawodowych w tej branzy. Poza tym umiem angielski komunikatywnie. Mam papier ktory udokumentowuje moje umiejetnosci jezykowe. Szef wyda ma dokumnet ktory ma udokumentowac moje doswiadczenie zawodowe. CZY ISTNIEJE REALNA SZANSA NA OTRZYMANIE WIZY NA POBYT STALY W KANADZIE??? Jesli tak,to czy jeslibym mial tam zapewnione w 100% miejsce pracy w Kanadzie,to czy istnieje mozliwosc na szybsze wydanie wizy na pobyt staly?? PROSZE O POMOC!!!! I O WYPOWIEDZI OSOB KTORE PRZECHODZILY PRZEZ CALA TA "BIUROKRACJE" :)

POZDRAWIAM!!

jonkra1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej,

od czego zaczac??

po 1-jesli masz tylko 1,5 roku dosw. zawodowego to oni i tak policzą to jako 1rok-(za 4lata pracy masz 21 pkt)

po2-jesli masz komunikatywna znajomosc j.angielskiego to dla Ambasady raczej niewiele-poza tym inny papier niz z British Council sie nie liczy-tzn Oni nie biora go pod uwage,(na marginesie ten E w B.C. tez nie należy do łatwych i nawet osoby z dosc dobra znajomoscia maja problemy z uzyskaniem dobrego wyniku),a jak stoisz z francuskim????

po3-co ze studiami???-to dodatkowe punkty,których jak na razie masz niewiele

po4-masz tam jakas rodzine(liczy sie tylko pierwszy stopien pokrewienstwa-mama,tata,brat,siostra,nie wiem jak z dziadkami) ????

Podsumowując:

--za wiek dostaniesz-10pkt

--jesli bedziesz mial oferte pracy to dostaniesz 10pkt

To masz pewne a co dalej??

ile dostaniesz za jezyk?

ile za rodzine (jesli jakas tam masz)??

powiedzmy ze za dosw zawodowe dostaniesz 5pkt

POTRZEBUJESZ 67????

Najpierw sie zapytaj czy wogole jestes w stanie ja otrzymac bo jesli chodzi o Skilled worker to raczej masz marne szanse,najlepiej sie przejedz do Warszawy-w piatki organizuja bezplatne spotkania,zobaczysz jak to wyglada,dowiesz sie wszystkiego z pierwszej reki.

Mam nadzieje ze nie namieszałem-jesli tak to prosze mnie poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im26 dziadkowie sie licza jako rodzina tutaj jest wykaz:

Relatives in Canada

You, or your accompanying spouse or common-law partner, have a relative (parent, grandparent, child, grandchild, child of a parent, sibling, child of a grandparent, aunt or uncle, or grandchild of a parent, niece or nephew) who is residing in Canada and is a Canadian citizen or permanent resident.

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ski...daptability.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...