Skocz do zawartości

Co, kiedy, gdzie i jak na lotniskach w USA


Freya

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wielkie dzięki !!! :( Ja lece jedenastego więc chyba będzie dobrze. Zresztą - jak moja ciocia ze znajomością ang = yes i no, poradziła sobie bez problemu to i my damy radę heheh:D

Anussia - życzę Ci powodzenia i wytrwałości z pracą magisterską :rolleyes: Mi zostały 2 zal i egzaminy po powrocie :D

Ja lecę z Berlina do NY a potem do Atlanty i do malutkiego Wilmington :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie zdazysz na lot z winy przewoznika... (samolot w ktorym lecisz sie spozni i nie zdazysz na nastepny) - wtedy przebukuja ci bilet na najblizszy mozliwy + mozesz dostac darmowa kolacje itd.; jesli spoznisz sie ze swojej winy wtedy przebukuja ci za dodatkowa oplata - w Delcie 50$ (lot krajowy)... lot miedzykrajowy np. w Air France 80$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że będziesz musiała przejść immigration po przylocie na JFK. A jeśli zmieniasz linię lotniczą to prawie na pewno. To strasznie wydłuża procedurę. Trzeba też doliczyć czas na zmianę terminalu w przypadku zmiany linii lotniczej. Sam odbiór bagażu nie jest zły i zwykle trwa w miarę krótko. Tak samo jak wydruk karty pokładowej i odprawa bagażowa. Przynajmniej tak to wyglądało gdy podróżowałem DELTĄ po USA. Jednak z tego przewoźnika nie byłem zadowolony. A może się po prostu czepiam. Tak czy inaczej najedz się przed wylotem bo Delta ma fatalny catering i nawet jak się chce zapłacić ( a jest u nich drogo) to często nie ma za co, bo albo wcale nie ma dania z menu, albo już wyprzedali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...