Skocz do zawartości

Jak to jest z reklama tutaj?!?!?!?


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie siedze i przegladam obecne oferty firmy wysylajacych ludzi do USA,chce pojechac z siostra ( ona pierwszy raz ja kolejny)

podobno na tym forum zabroniona jest reklama, ktos rozpisujacy sie z miloscia o CL zostal poproszony o zaprzestanie wypowiadania sie,

a ja tu patrze, w lubelskim biurze CCUSA pracuje: Michał Rózycki oraz Jakub Starek (kubas) jak ktos nie wie to sa to osoby mocno udzielajace sie na forum, i teraz juz sie nie dziwie dlaczgo zachwalaja tak CCUSA,

Jesli cale to forum jest stworzone aby jedna firma mogla sie pomowac a inne juz nie to ja gratuje podejscia do sprawy,

Jestem oburzona i nie mam zamiaru aplikowac sie przez ta firme, to jest przegiecie i hipokryzja!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze miedzy tymi firmami jest sporo konkurencji natomiast nie mozemy usuwac wszystkich postow na temat tych firm. Jak ktos bedzie przeginal to po prostu bedziemy czasowo banowac. Mam nadzieje ze naganiacze beda sie rozsadnie zachowywac.. jesli to w ogole mozliwe. Nasze posty tuz po waszych wkoncu stana sie antyreklama dla Was, wiec lepiej sie zastanowic zanim cos napiszecie o sobie i o konkurencji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to fakt, że reprezentuje jedną z firm organizującą wyjazdy do USA, to żadna tajemnica. Chyba najbardziej świadczy o tym postać mojego nickname'a. Nie ukrywałem się pod jakimś idiotycznym nickiem i nie spamowałem forum reklamami. Nigdy nie ukrywałem faktu współpracy z tą firmą, ale też specjalnie się to tego nie przyznawałem. Dlaczego ? A no dlatego, że na tym forum wypowiadam się jako osoba prywatna, nie jako przedstawiciel firmy. Żaden z moich postów nie stanowi formy reklamy. Ja tylko wymieniam swoje poglądy i doświadczenia jako uczestnik programu wyjazdowego do USA. To chyba nic złego. Nigdy nie rozgrzebywałem starych tematów, tylko po to, żeby ludzie widzieli nazwę firmy, nigdy nie zakładałem nowych tematów, tylko po to, żeby w spisie tematów zaistniała nazwa firmy. Czego nie można powiedzieć o słynnym użytkowniku robaczek1213. Respektuję regulamin forum, a rok temu dostałem ostrzeżenie od admina, bo w postach umieszczałem linki do stron, a to jest zabronione. Natomiast od tamtego czasu nigdy nie zostałem ponownie upomniany.

Po drugie, niektórzy z Was robią wielke halo, nie wiadomo z jakiego powodu ? Czy ja kiedykolwiek zmuszałem, albo sugerowałem ludziom, żeby wybrali taką, a nie inną firmę ? Odpowiedź brzmi nie. Ja tylko dzieliłem się spostrzeżeniami i informacjami, które znam z własnego doświadczenia. Nigdy też nie zdarzyło mi się krytykować lub niepochlebnie wyrażać się o konkurencyjnych firmach. Dlaczego ? Bo niby jakim prawem mógłbym to robić nie uczestnicząc w wyjazdach organizowanych przez tą firmę ? A czy Wy możecie powiedzieć o sobie to samo ? Czy posty typu: "ta firma jest blee, bo mój (najczęściej wyimaginowany) kolega nie był z niej zadowolony" lub "ta firma to pseudofirma" są Waszym zdaniem w porządku ? Czy według Was one nie stanowią sugestii dla innych czytelników forum ? Żeby cokolwiek komuś zarzucać najpierw samemu trzeba być okej, a nie sądzę, żeby Ci, którzy robią wielką aferę z mojej obecności na forum, rzeczywiście byli okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mysle ze to juz raczej koniec mojej krotkiej karieru tutaj,

Nie uwazam zeby osoba pracujaca dla danej firmy mogla sie wypowiadac tutaj jako osoba prywatna,

Poza tym jesli sie wkolko czyta o jednej firmie to powstaje mylny obraz ze ta firma jest najwieksza najlepsza itp co wcale nie musi byc prawda,

ja zycze tylko wszystkim tym ktorzy chca jechac na kamp zeby nie zrazili sie, kampy to niesamowita wyprawa ,fajna przygoda, doswiadczenie i przyjaznie na calym swiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwazam zeby osoba pracujaca dla danej firmy mogla sie wypowiadac tutaj jako osoba prywatna

Póki nie twierdzi że firma w której pracuje jest najlepsza a inne firmy są be, oraz nie zachwala swojej firmy 20 razy dziennie w każdym wątku, to ma do tego prawo.

Nie oceniamy tutaj osób, tylko to co piszą.

Poza tym jesli sie wkolko czyta o jednej firmie to powstaje mylny obraz ze ta firma jest najwieksza najlepsza itp co wcale nie musi byc prawda

Wciąż wypowiadasz się o osobie która dostała ostrzeżenie i póki co "dała se spokój". Nie będę kasowała starych postów tylko dlatego że Tobie się nie podobają, wyluzuj trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...