Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wam! Ojeny o czym Wy wogole piszecie, nie mam pojecia, nigdy nie slyszalam o jakims samodzielnym generowaniu numeru...czy to jakies nowe sposoby?

Ja moge sie pochwalic ;-) ze po miesiacu czasu w ameryce zostalam posiadaczka tymczasowej zielonej karty. Dlugo wiec nie czekalam.

Jesli w poniedzialek zdam egzamin praktyczny na prawo jazdy to bede juz miala pelny zestaw dokumentow :) Pozdrawiam i zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dajcie spokoj... ja juz jestem tak wk....... ze az mi szkoda slow, nie chce mi sie wierzyc ze sa jakies sposoby zeby osoby ktore sa w nvc od grudnia sa dalej z papierami niz osoby z wrzesnia, po prostu zaj...... sory ze nie ciesze sie waszym szczesciem ale to po prostu jakas farsa!

Ilka! gratuluje zielonej karty i powodzenia na egzaminie na prafko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie nadal cisza :) wiec czekam do następnego tygodnia.

Tak poza tym mam małe pytanko:

Czy jeżeli na stronie ambasady w dziale terminarz spotkań nie widnieje mój numer WRW na miesiąc marzec to znakiem tego nie będę miał rozmowy w marcu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj... ja juz jestem tak wk....... ze az mi szkoda slow, nie chce mi sie wierzyc ze sa jakies sposoby zeby osoby ktore sa w nvc od grudnia sa dalej z papierami niz osoby z wrzesnia, po prostu zaj...... sory ze nie ciesze sie waszym szczesciem ale to po prostu jakas farsa!

Ilka! gratuluje zielonej karty i powodzenia na egzaminie na prafko!

ankam ja tez nie znam tych sposobow wogole nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilka powodzenia w poniedzialek, Socket no swietnie ze w koncu wiesz, gratulacje.

Anka nie ma powodu byc wk... To nie sa jakies super sposoby po prostu wysyla sie do NVC dokumenty jak tylko system jest gotowy je przyjac, czyli oszczedza sie czas w ktorym sie czeka na listy z NVC. To bardzo duzo zawracania glowy bo trzeba byc ze wszytskim na biezaco, a pamietaj ze Ty trafilas na czas w ktorym byly wprowadzane zmiany i ambasadzie w Polsce i w NVC wiec tez bylo troche zamieszania.

Samemu generuje sie kody kreskowe ktore sa numerem sprawy i dolacza do listow.

Ja za wszelka cene chce przyspieszyc nasz proces, bo my nie chcielismy wizy imigracyjnej my staralismy sie o K3, i na miejscu bym zrobila Adjustment Of Status ale wiekszac petyci I-129 zlozonych po 30 lipca podlega administracyjnemu zamknieciu, tak wiec musze tu czekac na cholerna wize imigracyjna.

Z tego co rozumiem tez juz jestes przy koncowce w oczekiwaniu na rozpatrzenie waszej petycji tak wiec obydwom nam zycze powodenia i jak najszybszego "case complete" :)

powodzenia

Socet jeszcze pytanie . czy twoja kategora wizy to CR-1 albo IR-1 ? No bo ten kwiecien mnie zaskakuje skoro w lutym sprawa byla rozpatrzona, to znaczy ze ambasada jest bardziej zajeta niz w np grudniu, styczniu kiedy Ilka miala rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki,moze mi ktos powiedziec jak mozna sprawdzic status sprawy odnosnie obywatelstwa,bo teraz jestesmy z mezem w polsce a do stanow przyszedl list wlasnie w sprawie obywatelstwa dla naszego syna i czy jest jakas mozliwosc podejrzenia necie co tam sie dzieje??bardzo bym prosila o jakas wskazowke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...