Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ilka gratulacje!!! suuuuper masz! :) to jedziesz juz za kilka dni i jesli mozna spytac - gdzie? dobrze wiedziec, ze nie bylo tak strasznie w ambasadzie, ale pewnie i tak sie bede strasznie stresowac jak juz na mnie przyjdzie pora... pytanko - cos oprocz wspolnych zdjec jeszcze mialas przy sobie jakies zaswiadczenie, ze to nie malzenstwo dla papierow?

pozdrowienia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oj duzo mialam ;-) i karty kredytowe i wyciag z banku i kartki od znajomych i zaproszenia wspolne i oplata za slub w kosciele i oplata za wesele hehehe i co tam jeszcze... a, bilety lotnicze z podrozy poslubnej, i rachunek za ta podroz i jakies tam listy od tesciowej i od meza . Cala taka koperte mialam, ale jak pokazalam zdjecie z albumu slubnego przed oltarzem to wystarczylo :)

Sly od momentu wyslania przez meza pierwszego formularza do dnia wizyty minelo 10 miesiecy bez 10 dni.

A lece do New York, New York

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek musialam im wyslac ds230 jeszcze raz poniewaz powiedzieli, ze go nie maja... wyslalam im to razem z aktami itd. i do tego wszystko bylo razem spiete wiec nie rozumiem jak mogli to zgubic! to nie do pomyslenia, strasznie sie zdenerwowalam! do polowy lutego zostalo troche czasu wiec mam nadzieje tylko ze zdaza mi teraz wyznaczyc ten termin a nie jakos pozniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam takie pytanie odnośnie właśnie rozmowy w ambasadzie otóż:

Tydzień temu dzwoniłem do NVC z zapytaniem czy dostali już ostatnie dokumenty które kazano nam wysłać (zaświadczenia o niekaralności).Pani powiedziała że wszystko już otrzymali i teraz mamy czekać na tą właśnie rozmowę. Ile mniej więcej minie czasu do przysłania nam terminu rozmowy tak orientacyjnie?? Równy tydzień temu dzwoniłem właśnie z tym pytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema Dziewczyny! No wlasnie mialam dzisiaj pisac czemu sie nic nie odzywacie. Tak, ja juz w Stanach, malo to, wczoraj zdalam juz nawet test na prawko ;-) Teraz tylko trzeba umowic sie na jazde. Social security juz jest. Czekam na zielona karte. Wszystko wporzadku, narazie jeszcze nigdzie nie pracuje. Jestesmy z mezem szczesliwi, ze w koncu skonczyla sie ta rozlaka. Nic dodac, nic ujac. No a jak tam Wasze sprawy wygladaja? Jestem ciekawa jak u Was sie to potoczy jak szybko. Pozdrawiam Was serdecznie i napiszcie co tam u Was. Papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...