Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja te ich nie lubie!!!dopoki nie zaczne latac z mazem. :P moj maz na szczescie w swieta jest z nami.naprawde wam wspolczuje!!trzymajcie sie.niedlogo juz wszystkie bedziemy szczesliwe.Ilka odzywaj sie jak juz bedziesz cos wiedziala.bo ja to na pewno gdzies razem z Ankam bede miala rozmowe.ty juz bedziesz po wszystkim to moze nam cos podpowiesz.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
buuu ja weszlam tu na forum z nadzieja, ze to mi ktos opowie jak wygladala rozmowa i jakie wrazenia ze sprawy ktos ma a tu ja musze szlaki przecierac ... ;-) no nic...ale jesli Wam moglam pomoc to tez fajnie.

Ilka pomoglas nam i to nawet nie wiesz jak bardzo!!najswiezsze informacje i osoba ktora juz przez to przeszla jest najwiarygodniejsza!!

bardzo ci dziekuje!!

Ankam ja wyslalam tydz temu to zapytanie i jeszcze nie mam.juz jestes na tym samym etapie co ja.jak nic sie nie przedluzy to moze razem rozmowe bedziemy mialy.

Trzymajcie sie dziewuchy.pozdrawiam!!pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Dziewczyny mam newsa ;-) termin wizyty znajomy, ale powiem Wam tylko tak ogolnikowo ze jest w styczniu i blizej konca niz poczatku ALE WAZNE ZE W KONCU JEST! Mozecie wiec byc pewne, ze postepujac zgodnie z moimi wskazowkami sprawa przejdzie bezproblemowo (do tego momentu ;-) bo wiecej obiecac nie moge ;-) ) No... to teraz czekajcie na papiery z ministerstwa i dzialajcie szybko dalej i byc moze Madziarrek uda Ci sie poleciec z Mezem :P

Dodam Wam jeszcze tylko, ze info o wizycie Maz dostal juz pisemnie. Ciekawe kiedy do mnie przyjdzie... No i teraz badania przede mna ciekawe jak to bedzie z tymi szczepionkami hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super Ilka, powodzenia i czekam na dobre wiesci pod koniec stycznia! :P mam jeszcze pytanie, na wszystkich papierach wysylanych do nich trzeba wpisac numer sprawy - na aktach i tlumaczeniach tez? aha, i ile to trwalo od wyslania przez Ciebie wszystkich papierow tych ostatnich do otrzymania przez twojego meza wiadomosci o wyznaczonej rozmowie?

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak pamietajcie o tych numerach na wszystkich papierach. Moj maz raz zapomnial bardzo sie przestraszyl bo tam jest napisane ze jak tego nie bedzie to sprawa moze byc opozniona, ale to chyba tylko w przypadku jakby im sie te dokumenty zgubily i wtedy ciezko bylo by im dojsc do tego czyje to byly dokumenty, no ale lepiej dmuchac na zimne i nie zapominac o tym. Takze podsumowujac ;-) Piszcie na wszystkim ten swoj numer. A co do czasu oczekiwania... Dzis mija miesiac od wyslania przez mojego meza papierow tych ostatnich wiec w niecaly miesiac od wyslania dokumentow ustalili mi termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super Ilka, powodzenia i czekam na dobre wiesci pod koniec stycznia! :P mam jeszcze pytanie, na wszystkich papierach wysylanych do nich trzeba wpisac numer sprawy - na aktach i tlumaczeniach tez? aha, i ile to trwalo od wyslania przez Ciebie wszystkich papierow tych ostatnich do otrzymania przez twojego meza wiadomosci o wyznaczonej rozmowie?

pozdrawiam!

Tak jak Ilka wczesniej pisala.zawsze w drugim tyg mies ustalaja termin spotkania wiec to chyba nie zalezy od tego kiedy im wyslesz te papiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis moge Wam Dziewczyny podpowiedziec abyscie nie martwily sie o szczepionki przeciwko grypie i pneumokokom bo one dotycza tylko ludzi po 60 tym roku zycia :P no...chyba ze przekroczylyscie ta sumke ;-) Ale na badaniach jeszcze nie bylam tylko dzwonilam i Pani Doktor udzielila mi takiej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...