Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

to dobrze wiedziec! :P pare szczepionek mniej do zrobienia jakby co!

a jeszcze co do zaswidaczenia o niekaralnosci to w ambasadzie mi powiedzieli ze wcale nie musi byc z wwy tylko moze byc z sadu okregowego w ktorymkolwiek miescie... kazdy gada co innego... ja jakby co mam jedno i niedlugo bede miala drugie haha... hmmm i sie zastanawiam - moze nie czekac na to z wwy tylko szybko tlumaczyc to co juz mam i wysylac im... tuff decision, jeszcze sprawdze w nvc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

w nvc powiedzieli ze oni przyjmuja z wwy poniewaz nie wiedzieli nawet, ze takie zaswiadczenie mozna gdziekolwiek indziej dostac i ze jest ono takie samo skadkolwiek by sie wzielo... w wwie byc moze zasiegneli jezyka wsrod polakow i dowiedzieli sie, ze to jedno i to samo, ale niestety w nvc wciaz sa niedoinformowani... ignorancja to chyba najgorsza cecha amerykanow, bo tak poza tym sa calkiem spoko ;P no coz, po tym jak zostal uswiadomiony przez mojego meza pan w nvc powiedzial, ze moge sprobowac wyslac im zaswiadczenie ze szczecina ale nie daje mi 100% gwarancji, ze ten kto to bedzie przegladal to uzna, a w przypadku wwy napewno nie byloby takiego problemu... hahaha poczekam wiec na ten swistek ze stolicy

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta minely jak zwykle... po polsku <_< szkoda, ze bez meza... ja caly czas czekam na zaswiadczenie z ministerstwa... dlaczego im to az tyle zajmuje nie rozumiem! to juz 2 tygodnie! w sumie teraz pare dni swiat to mieli tam wolne, ale mimo wszystko mogliby sie wyrobic wczesniej... denerwuje mnie to czekanie, potem jeszcze czekac na tlumaczenia...ehh

wlasnie... nie wiem jak wy, ale ja mam ssn, tylko tak sie zastanawiam, czy w ds230 napisac o wyslanie nowej karty zeby na niej bylo nowe nazwisko, czy to nie ma znaczenia... jak wy to robicie, jesli oczywiscie mialyscie juz wczesniej wydany ssn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta, swieta i po swietach,pare kilo wiecej na pewno ha ha ha!!Ankam ja dzwonilam do nich w sprawie swojego zaswiadczenia i babka mi powiedziala ze ich czas na realizacje tego formularza to 3tyg i tak chyba jest(albo to przez te swieta) bo ja dostalam wlasnie dzisiaj to i akurat dzisiaj minelo 3tyg,juz zawiozlam do tlumacza ale to mnie i tak wcale nie pociesza bo kolejne wolne dni wiec po nowym roku dopiero bede mogla to wyslac im a co sie z tym wiaze hmmmm??!!nie ustala mi wizyty w tym miesiacu tylko w lutym juz i pewnie gdzies na koniec marca albo poczatek kwietnia wiec jest prawdopodobienstwo ze bede musiala leciec sama niestety!!nie podoba mi sie to ale to dlugo trwa wszystko,w kwietniu akurat minie rok od zlozenia dokumentow!!!ja nie mam ssn wiec w ds zaznaczylam zeby mi go wydali .Nie moge ci pomoc niestety ale mysle ze lepiej bedzie jak juz na nowe nazwisko dostaniesz.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny! Bylam na badaniach, ciesze sie, ze mam to za soba <_< Jezeli po drodze Wam do Poznania to polecam, bo na niczym sie nie zawiodlam a czekac na wyniki to pewnie i tak wszedzie trzeba, wiec to zaden minus tej przychodni. Pani doktor bardzo mila, kulturalna i na wysokim poziomie. Szczepionek zadnych nie potrzebowalam :-D Przygotujcie sie, ze z dojazdem stracicie na te badania caly dzien (no chyba ze mieszkacie w miastach, w ktorych macie mozliwosc tych badan) , ale generalnie wszystko naprawde dobrze. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...