Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

ja poprostu zadzwonilam tam do biura do nich i zapytalam czy moge te znaczki kupic w sadzie rejenowym.bardzo mila kobieta mi pow ze nie ma zadnego problemu.pow tez Sly ze moge zlozyc to w okregowym sadzie ale jej wytlumaczylam o co chodzi(o ta pieczatke)a ona na to ze niech ambasad amerykanska nie ustala swoich praw w naszym kraju i ze jak zjawi sie jakis konsul to mu nagadaja ze nie akceptuja innych zaswiadczen tylko te wydane w warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Amerykanie prawdopodobnie nie wiedza, ze w kazdym sadzie w Polsce uzyskuje sie te same informacje ;-) Z drugiej strony to ja jestem ciekawa (ale lepiej nie probujcie) czy jakbyscie wyslali np z sadu w Lodzi albo z innego miasta to czy oni by zwrocili uwage i sie pokapowali. Aha tak na marginesie to mam jeden znaczek sadowy za 50 zl nie chcialby go ktos ode mnie odkupic? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ten znaczek do mnie np dojdzie znajac nasza poczte to ja juz dostane z wawy zaswiadczenie :)

A mam jeszcze takie pytanie odnosnie tego formularza.na samej gorze w lewym rogu co mam wpisac??swoje dane i adres??i jeszcze w pkt 11 i 13 co mam wpisac??swoje imie i nazwisko??bo nie czaje za bardzo a tak mi sie wydaje.moze ktos mi odp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie tego! moj maz dostal dzis list z nvc w new hempshaire, w ktorym nie ma wogole mowy o zadnej zmianie procedur... napisane jest ze mam wypelnic ds-230 part I oraz formularz gotowosci rozmowy jak tylko bede miala wszystkie potrzebne dokumenty (typu akt urodzenia itd.) i wyslac im to najlepiej faxem albo emailem zeby bylo jak najszybciej... ale te wszystkie zebrane dokumenty mam nie wysylac im tylko wziac ze soba jak juz ustala mi date rozmowy z konsulem... list zostal wyslany 29 listopada czyli tydzien temu! co jest w takim razie grane?! czy mi o ktos wyjasni? moj maz ma do nich dzwonic i sie dowiedziec o te zmiany procedur... heh... zobaczymy co z tego wyniknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie tego! moj maz dostal dzis list z nvc w new hempshaire, w ktorym nie ma wogole mowy o zadnej zmianie procedur... napisane jest ze mam wypelnic ds-230 part I oraz formularz gotowosci rozmowy jak tylko bede miala wszystkie potrzebne dokumenty (typu akt urodzenia itd.) i wyslac im to najlepiej faxem albo emailem zeby bylo jak najszybciej... ale te wszystkie zebrane dokumenty mam nie wysylac im tylko wziac ze soba jak juz ustala mi date rozmowy z konsulem... list zostal wyslany 29 listopada czyli tydzien temu! co jest w takim razie grane?! czy mi o ktos wyjasni? moj maz ma do nich dzwonic i sie dowiedziec o te zmiany procedur... heh... zobaczymy co z tego wyniknie...

No to rzeczywiscie cos tu jest pomieszane.Ja dostalam we srode list i mam taka sama sytuacje co Ilka,zebrac te wszystkie dokumenty przetlumaczyc i im wyslac.To zapytanie juz wyslalam wiec w nastepnym tyg tlumacze i wysylam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...