Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

my nigdy tam nie dzwonilismy bo to jest bledne kolo.zawsze kierowalismy sie tym co bylo w liscie napisane i tego kazdy powinien sie trzemac.Anka dodam jeszcze zebys naprawde poszla za tymi wskazowkami w linku bo ja tak nie zrobilam i wyslalam samo ds 230 a trzeba bylo wszystko wyslac.czekalam od nich 2mies na jakas wiadomosc a teraz zanim zalatwie to to kolejny mies bedzie w plecy.ale wybor nalezy do ciebie

spoko spoko tak zrobie, dlatego wlasnie czekalam az moj maz sie upewni... i teraz juz wiem co jest 5 i zabieram sie za wysylanie im tego wszytskiego... ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no, pisze zeby wziac do ambasady bez otwierania ale nie wysylac, ale skoro te instrukcje z listy sa nieprawidlowe to zrobie tak jak pisza na stronie nvc - przetlumacze i wysle do nich razem z aktami slubu i urodzenia itd... tylko jeszcze musze sie dowiedziec z wiarygodonego zrodla czy rzeczywiscie musze jeszcze raz wysylac zapytanie o karalnosc do wwy skoro mam takie samo, tyle ze ze szczecina... a moze jakbym tak wyslala im do wwy to juz opieczetowane i poprosila o dodatkowa pieczatke od nich hehe... kurde ale ja kombinuje... ale ja nie mam wogole czasu nic zalatwic w godzinach pracy sadow i urzedow, bo nie za bardzo moge sie zwolnic z pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, pisze zeby wziac do ambasady bez otwierania ale nie wysylac, ale skoro te instrukcje z listy sa nieprawidlowe to zrobie tak jak pisza na stronie nvc - przetlumacze i wysle do nich razem z aktami slubu i urodzenia itd... tylko jeszcze musze sie dowiedziec z wiarygodonego zrodla czy rzeczywiscie musze jeszcze raz wysylac zapytanie o karalnosc do wwy skoro mam takie samo, tyle ze ze szczecina... a moze jakbym tak wyslala im do wwy to juz opieczetowane i poprosila o dodatkowa pieczatke od nich hehe... kurde ale ja kombinuje... ale ja nie mam wogole czasu nic zalatwic w godzinach pracy sadow i urzedow, bo nie za bardzo moge sie zwolnic z pracy...

ja to wyslalam do wawy.bede robila tak jak pisala Ilka i w tych instrukcjach.no to powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i scenariusz sie powtarza...W tym tygodniu bede juz moze wiedziala kiedy mam wizyte, bo maz do nich zadzwoni tak w czwartek i moze cos mu wiecej powiedza to Wam napisze.

No to czekam z niecierpliwoscia!!!a jak to bylo u ciebie??wyslalas te ostatnie dokumenty i pozniej co??dostalas od nich list ze maja juz komplet wszystkich potrzebnych papierow i musisz czekac od 4 do 8 tyg na zatwierdzenie ich??a pozniej znowu ci przyslali ze juz sa zatwierdzone i wyznaczac ci beda wizyte??mozesz mi odp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam z niecierpliwoscia!!!a jak to bylo u ciebie??wyslalas te ostatnie dokumenty i pozniej co??dostalas od nich list ze maja juz komplet wszystkich potrzebnych papierow i musisz czekac od 4 do 8 tyg na zatwierdzenie ich??a pozniej znowu ci przyslali ze juz sa zatwierdzone i wyznaczac ci beda wizyte??mozesz mi odp??

To bylo tak, ze maz wyslal papiery. Nastepnie na automat. sekret. mowilo, ze na nastepny krok trzeba czekac od 4 do 8 tyg. Maz zadzwonil po dwoch tygodniach i automat powiedzial, ze papiery zostaly sprawdzone i zatwierdzone czekaj na nastepne instrukcje. Pozniej juz zadzwonil tak normalnie, zeby z kims tam pogadac no to mu powiedzieli, ze wszystko (niby) jest ok i ze teraz trzeba czekac na nastepne instrukcje, ktore otrzymamy i beda to juz prawdopodobnie te z wyznaczonym terminem wizyty. A termin wizyty zawsze ustalany jest w drugim tygodniu miesiac wiec... teraz juz mamy drugi tydzien miesiaca to powinni ustalic i mowie, ze moze jak zadzwoni to mu powiedza cos wiecej zanim jeszcze dojda papiery. No i to by bylo na tyle takze te 4 do 8 tyg to juz jest z czasem wliczonym na czekanie na wizyte wkonsulacie. Hmm... no nie wiem sama bo ich ciezko rozszyfrowac, ale byc moze tak wlansie jest. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...