Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Madziarrek ogolnie mowiac nic strasznego ;-) W gabinecie Pani doktor bylam 3 razy. Pierwszy raz przywitanie ;-) oddanie zdjecia (paszportowego), danie paszportu i poszlam juz do niej ze zdjeciem rtg, ktore zrobilam zanim jeszcze poszlam do gabinetu Pani Doktor. Wziela wynik, kazala przyjsc pozniej. Drugie wejscie to byl ogolny wywiad. Rozne pytania czy palisz pijesz i cpasz ;-) czy psychicznie wszystko ok, czy na cos chorujesz, na co chorowales, czy kiedys byles w szpitalu, szczepionki i takie ogolne badania otworz buzke, zamknij oczka ;-) podnies nozke, gleboko oddychaj hehehe. Trzecie wejscie do gabinetu bylo juz z wynikami krwi, Pani Doktor otworzyla koperte z laboratorium, powiedziala, ze wszystko dobrze, ze nie ma zadnych zastrzezen, wreczyla zamknieta koperte z pieczatkami, kazala przygotowac 225 zl, zyczyla powodzenia no i pa <_< to tyle. Oby tylko wizyta w ambasadzie obyla sie bez zadnych problemow tak jak te badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez pojade do poznania, bo mam tam najblizej... dobrze wiedziec, ze jest luz! <_<

No ankam to moge Ci doradzic, ze jak przyjedziesz tam to zanim pojdziesz do gabinetu to zaraz na dole zrob sobie rejestracje na RTG ustaw sie w kolejce, zaraz obok kolo RTG jest badanie krwi, tam tez zrob sobie kolejke. U mnie bylo tak, ze wyszlam z pobierania krwi to zawolali mnie na RTG i dopiero jak dostalam zdjecie to poszlam do Pani Doktor a w tym czasie wszystko juz mialam zrobione. Gabinet Pani Doktor to drugie pietro pokoj 314 ;-) Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz, pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, oczywiscie ze mam jeszcze pare pytan hehe...

dzwonilas wczesniej tam zeby sie jakos umowic z lekarka?

oprocz badan krwi i rtg nic wiecej nie bylo z badan? bo na stronie z wymogami pisze cos jeszcze chyba o kupce?

duzo ludzi ogolnie bylo tego dnia?

zycze szczesliwego nowego roku u boku mezow dziewczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kupce? ;-) gdzie Ty tam cos wyczytalas o kupce? ;-) hehehee nie, kalu ani moczu oddawac im nie trzeba ;-) Do rejestracji oczywiscie dzwonilam zeby sie zapisac. Badania emigracyjne wykonuja tylko w piatki i w poniedzialki tak na marginesie. Oprocz krwi i rtg nic mi wiecej nie robili no, jeszcze zbadali cisnienie ale to zadne badanie ;-) Tego dnia mysle ze bylo okolo 10 osob na ta wize tak z tego co udalo mi sie zaobserwowac. Na pewno nie wiecej. Jesc przed badaniami tez mozesz <_< Na koniec zycze oczywiscie rowniez szczesliwego nowego roku ! oby z wizami <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mi sie pomylilo cos jak czytalam tego pdf'a z ambasady... kila mi sie z kalem pomylila hahahaahha

hmm tylko w piatki i poniedzialki, no to nieciekawie, ale cuz... a co do cisnienia to hmmm w moim przypadku to najgorsze badanie jakie jest... bo na widok lekarza skacze mi prawie do stanu przedzawalowego... oj niedobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na badania jest potrzebne zdjecie. Wystarczylo takie jak do paszportu ale wiesz cala glowa a nie profil. A do ambasady tez jest potrzebne, ale w jednych miejsach pisze ze jedno a w innych ze dwa zdjecia, wiec biore dwa zeby uniknac problemow no i tu juz takie ich te typowe wizowe 5 cm na 5 cm biale tlo bla bla bla ;-) Pani doktor to zdjecie dopiela do badan. Smialam sie w ogole, ze we wszystkich tych gabinetach to bardziej sprawdzali zgodnosc mojego wizerunku z paszportu ze mna niz w banku jak wybieram pieniadze ;-) eh te procedury.... Aha i w koncu dotarly do mnie papiery z NVC. Takze z ambasady juz nic nie otrzymacie pozniej. Informacje odnosnie spotkania i wszelkich wskazowek przesle Wam NVC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wyslalm nic,w tym tyg dopiero i to nie wiem czy mi sie uda.Dalam spokuj dla tlumacza przed sylwestrem juz bo mi szkoda jego bylo,mi sie nie spieszy a jemu tak wygodniej to na jutro bede dopiero miala papiery,w koncu to tez czlowiek co nie!!dzieki za info z tymi zdjeciami ale jak sadzisz,jesli wezme zrobie takie jak do ambasady jest potrzebne i wezme je na badania to moze byc problem??czy lepiej zrobic juz dwa rozne i nie robic komedii??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiscie jesli masz takie jak do wizy to moze byc! Ja akurat nie mialam tyle (tych wizowych) a mialam paszportowe to pani wykorzystala paszportowe i nie robila problemu mowila ze moze byc i juz. Aha Madziarrek mialam Wam cos jeszcze podpowiedziec, bo nie wiem czy wiecie, ze istnieje takie cos jak EMS to taki szybki kurier pocztowy, ktory gwarantuje Ci, ze Twoja przesylka do Ameryki dotrze po 4 dniach maksymalnie. Kosztuje to okolo 130 zl ale jesli Ci zalezy... to warto. Ja to sprawdzilam jak odsylalam mezowi ds-y i te inne papiery. Faktycznie doszlo tak szybko, bo wiesz, ze normalny polecony to bedzie szedl z 2 tygodnie a czas leci... Akurat tych dwoch tygodni moze Ci zabraknac a zeby wrocic z mezem razem. Grosz do grosza... No nic tylko podpowiadam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...