Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dokładnie, wszystko załatwialiśmy w Warszawie, mój mąż mieszka ze mną w Polsce od 2 lat w związku z czym mogliśmy wszystko załatwiać w Polsce.

Jeśli ktoś ma taką możliwość to polecam, naprawę nie mają w Warszawie tłumów, więc wszystko odbywa się powiedziałabym na bieżąco.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Możliwe że tak właśnie jest jak mówicie.Pani z którą rozmawiałem była bardzo miła i przekonująca.Powiedziała żebym się nie denerwował ponieważ cytuję:"Nie ma nigdzie zapisane że zaświadczenia muszą być z ministerstwa z Warszawy".Widocznie musi być nie doinformowana.Cóż i tak nie mogę zbyt wiele zrobić jak tylko czekać na rozwój wydarzeń.W ostateczności będę musiał jeszcze raz wszystko załatwiać i będę kilka dobrych tygodni w plecy.

Hej! Mam Pytanie jak dlugo czekalas na paszport z dhl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podnosze temat poniewaz planujemy rozpoczac starania o wize imigracyjna IR-1 dla mnie. Bede wdzieczna za wszelkie wskazowki a zwlaszcza za informacje dotyczace terminow. Ile obecnie czeka sie na zatwierdzenie i przeslanie dokumentow do ambasady w Polsce przez NVC? Czy korzystajac z VJ Shortcuts nie mieliscie zadnych problemow? Jak to przebiega w praktyce? Jak tylko rozpoczniemy procedure tez bede zamieszczac relacje z wlasnych doswiadczen :)

Z gory dziekuje i pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Ci tylko napisac ze czekalam od lipca 2008 do maja 2009 gdzie mialam wlasnie spotkanie w ambasadzie po wize. U mnie wszystko trwalo by okolo 3 miesiace jak nie troche wiecej szybciej gdybysmy nie popelnili paru bledow. Pierwszym bledem bylo to ze maz wyslal pierwsze dokumenty I-130 na zly adres i to juz na poczatek opoznilo bo zanim odeslali ze zly adres i na nowo maz wyslal uplynelo kolo 2-3 tyg dokladnie nie pamietam, kolejnym bledem wypelniajac kolejne dokumenty ominal wskazanie agenta myslal ze to nie potrzebne jesli on wszystko wysyla i po 3 chyba tygodniach jak otrzymali wyslali do mnie pismo ze musze wskazac kto bedzie moim agentem,przy okazji jak bedziecie wybierali agenta wskaz meza w usa do niego bedzie wszystko przychodzilo sa tez oplaty latwiej jemu placic niz Tobie wysylac na ich konto do USA. , nastepnie poniewaz przebywalam w anglii musialam miec niekaralnosc i z polski i z anglii to mialo byc najprostrze i najszybciej zalatwione wiec zwlekalam z tym na ostatnia chwile oplacilam zebym otrzymala w ciagu tyg niestety pech ze moja manager zle mi wypelnila dokument i niestety wiadomosc zeby wyjasnic..to tez sie przedluzylo kolo 3 tygodni zanim otrzymalam wiec wszystkie dokumenty ktore mialam odeslac do meza kompletne by on mogl im wyslac odeslalismy tez duzo pozniej i na koniec wizyte w ambasadzie wyznaczylo mi NVC w USA na kwiecien niestety tydzien przed wizyta dostalam list ze przelozono mi na maja 2009. Ja tylko czytalam to forum nim sie kierowalam jak to wyglada czytalam posty dziewczyn jak przez to przechodzily, zreszta tu jest wiele osob ktore na kazde pytanie Ci odpowiedza i podpowiedza. Poczytaj uwaznie i wysylajcie to co beda od was zadali. Mysle ze nie pogmatwalam za duzo ;) powodzenia warto czekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
MAM PYTANIE JAK DŁUGO CZEKALIŚCIE NA WIADOMOŚC Z AMBASADY W WRSZAWIE TZN KIEDY DOSTAŁYŚCIE TE WNIOSKI ITP BO MOJ MĄŻ DOSTAŁ ODPOWIEDZ W USA Z VERMONT ZE PETYCJA NA MNIE ZOSTAŁA ZATWIERDZONA MIJA JUZ M IESIAC A JA NIE MAM ODZEWU I TROCHE SIE MARTWIE . PROSZE O ODPOWIEDZ!!

po tym jak petycje jest zatwierdzona w Vermont (albo Kaliforni) sprawa idzie do NVC (National Visa Center) a dopiero potem do Warszawy

poczytaj dokladnie tego posta w ktorym piszesz

NVC zajmuje jeszcze jakies 3 miesiace

tu masz przykladowe czasy czekania:

http://www.visajourney.com/timeline/profile.php?id=56715

PS. prosze nie uzywaj CapsLocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym jak petycje jest zatwierdzona w Vermont (albo Kaliforni) sprawa idzie do NVC (National Visa Center) a dopiero potem do Warszawy

poczytaj dokladnie tego posta w ktorym piszesz

NVC zajmuje jeszcze jakies 3 miesiace

tu masz przykladowe czasy czekania:

http://www.visajourney.com/timeline/profile.php?id=56715

PS. prosze nie uzywaj CapsLocka

Dziękuje serdecznie za pomoc i odpowiedź:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...