Skocz do zawartości

Organizatorzy wyjazdów


ania71

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,mam pytanie odnośnie organizatorów wyjazdów do Australii, kogo byście mi najbardziej mogli polecić, szczególnie interesowałoby mnie biuro z Wrocławia, ponieważ tutaj mieszkam. Słyszałam o biurze Perfect ale niezbyt pozytywne opinie więc sama nie wiem,,to jest dużo kasy więc boję się zaryzykować i pójść do jakiegoś pośrednika w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Tez jestem zainteresowana wyjazdem do Australii. Ostatnio w necie znalazłam kilka firm zajmujących się typowo edukacyjnymi programami-nauka połączona z pracą. I wyczytałam, że tego typu wyjazdami zajmuje się również Almatur, dzwoniłam do biura i faktycznie tak jest. Z tego co się dowiedziałam mają bardzo fajne oferty. Mozliwość wyjazdów na kursy językowe, do collegów czy na studia. Wszelkie informacje są również zamieszczone u nich na stronce www.almatur.pl

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Cześć wszystkim,mam pytanie odnośnie organizatorów wyjazdów do Australii, kogo byście mi najbardziej mogli polecić, szczególnie interesowałoby mnie biuro z Wrocławia, ponieważ tutaj mieszkam. Słyszałam o biurze Perfect ale niezbyt pozytywne opinie więc sama nie wiem,,to jest dużo kasy więc boję się zaryzykować i pójść do jakiegoś pośrednika w ciemno.

Ania,

a co chialabys w ogole na terenie Australii robic?

Jaka szkole zaczaC

A moze juz co umiesz?

To bardzo wazne bo tam jadac bez niczego i tylko na zasadzie jakos to bedzie to dasz ciala po calosci.

Napisz sprobuje ci jakos pomoc, ja tam bylem wiem jak jest.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, prace bez jezyka znajdziesz ale watpie zeby satysfakcjoniowalo cie sprzatanie biur po nocach no i jak to jeszcze pogodzisz z nauka?

Przeczytaj uwaznie co napisalem na temat Australii w innym watku tego forum a dowiesz sie ze wcale tam latwo nie jest. Generalnie jesli nie masz odlozonych pieniedzy na oplacenie szkoly to nie oczekuj ze bedzie ci latwo - bedzie ci maksymalnie trudno chyba ze jestes z rodzaju osob ktorym wszystko jedno co jedza gdzie spia i co robia wtedy dasz na pewno rade.

Generalnie to nie tak jak w Uniii ze jedziesz najpierw pracowac na zmywaku czy w hotelu i awansujesz tylko dlatego ze dobrze znasz jezyk czy umiesz sie odnalezc w UK - w Australii chca tamtego wyksztalcenia i jesli nie masz ich papierkow jest ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...