Skocz do zawartości

Odnowa wizy J-1


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem au pair, za 2 tygodnie lece do Polski i musze odnowic moja wize, ktora niedawno wygasla, teraz jestem w USA na statusie. Czy potrzebuje jakis innych dokumentow niz te standardowe(ds-156, ds-157, ds-158)?

czy ktos sie orientuje w tym temacie?

i jak oceniacie moje szanse na odnowe tej wizy? jestem po studiach (w Polsce), lat 25, 3 raz w USA ( wczesniej 2 razy na work and travel), ponad rok w Stanach teraz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hehe a wlasnie ze dostalam nowa J1 :) ( jest cos takiego jak renewal, i mozna dostac nastepna J1 ) wczoraj bylam.. zapytali jakie mam plany po powrocie, do kiedy chce zostac, i to w sumie wszystko :P

Czekam na moj paszport teraz.

Ah no i dokumenty wszystkie te co w zapytaniu mialam ze soba, no i SEVIS, ktory mialam wpiety w poprzedniego DS'a.

Yay!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka rodzajow wiz J. Wiza J dla au pair na mocy tego, ze mozna ja przedluzyc do max. kolejnych 12 miesiecy, kwalifikuje sie do tego aby miec wbita nowa promese w paszport. Generalnie z tym nie ma problemow jesli organizacja pamieta aby zrobic update w SEVIS.

Wiza J dla work and travel nie podlega przedluzeniu. Podobnie jak wiza J dla trainee jesli przekroczy sie maksymalny czas pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...