Skocz do zawartości

Amerykańskie Wyspy Dziewicze


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Jackie jak tylko dorwe kolezanke to cos sie popytam dokladniej :) z tego co pamietam to mowila ze z "normalnym" jedzeniem tam nie ma problemow.. wszystko jest pod europejczykow i amerykaninow robione ;) jak bede cos wiedzial wiecej to napisze . pzdr ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta druga stronka jest nieco chaotyczna, trudno tam sie połapać ale mozna tam znaleźć bardzo cenne informacje od expatriatów mieszkających w różnych dziwnych krajach. mozna poczytać o prawdziwym zyciu, i relacje tych ludzi silnie sie róznią od tych na stronach promujących turystyke w danym kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mezzi, z zgóry dziękuję :)

Gazda, ta stronka jest b. fajna. Dzś czytałam wstępnie o tym jak wygląda mieszkanie na stałe na wyspach. Lubię planować życie na 30 lat naprzód ;) Kto wie, może po odchowaniu dzieci się przeprowadzę do raju? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że przed emeryturą planuje mieć odłożone trochę kasy, ale na pewno nie kilkadziesiąt baniek ;) Poza tym na cholerę mi 600 lub 200 akrów ziemi? ;) Jak już to teraz, na starość nie będę ganiała po zarośniętej dżunglą wyspie tylko siedziała pod palmą, do tego mi te akry niepotrzebne :)

Oferty są super, mieć własną wyspę to marzenie. Obawiam się tylko że to worek bez dna jak w przypadku pana Stana Wisniewskiego, który kupił sobie z oszczędności wysepkę Mai Moana na Polinezji Francuskiej i wykańczają go obecnie podatki i koszty życia. O ile już nie wykończyły, urządził tam jakiś czas temu mini-resort, a potem wystawił wyspę na sprzedaż, może ktoś ja kupił.

Możesz kuknąć: http://www.mai-moana-island.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie tyle udalo mi sie dowiedziec... ja sobie pomylilem nazwy i moja kolezanka byla na st thomas :P no ale masz chociaz Tyle chociaz pewnie to wiesz:)

"nie wiem co ci moge na temat tego powiedziec jedyne co wiem o tej wyspie to to ze 80 %to park narodowy czy cos takiego i ze jest bardzo dziewicza w sensie takim ze duzo zielska..."

Pytalem o jedzenie i mowila ze nie ma problemu z normalnym.

Sorki za zamieszanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...