Skocz do zawartości

Czy w&t 2008 będzie się opłacał?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ja zacytuje wujka z NY: "Na Ameryke już jest za późno" :) . Jesli na zarobek to UE np. Irlandia albo Holandia bo WB zasypana przez rodaków. Koszty startowe małe i jak będą kłopoty to do domu bliżej i taniej. Ale jak ktoś chce zwiedzać USA to już lepiej bez programu na wize turystyczną jak się jest studentem to przyznają bez problemu, a koszty 100$ plus bilet. Ja byłem na worku rok temu i ciesze sie ze dolary sprzedałem odrazu, jeszcze po 2,80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie zgodze się z tobą, W&T to najlepszy sposób na zwiedzenie usa, na turystycznej sam bilet i wiza prawie 3 tyś nie mówiac o noclegach i pieniądzach na przejazdy 5 tys zł lekka reka i wiele nie zobaczysz, którego studenta stać na wywalenie 5000zł?? w tydzień czy dwa nawet nie poczuje sie smaku zycia w ameryce nie mówią już o podszkoleniu języka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

program W&T sie nie oplaca nie tylko ze wzgledu na dolara ale fakt ze biura od lat nie zmniejszaja kosztow oplat, moze obudza sie teraz jak malo osob wyjedzie.

Co do watku na czym zarobic.. nie te czasy. Jak bylem na pierwszym worku w 2004 jeszcze mozna bylo na wszystkim miec przebitki 30-40% (perfumy, firmowe ciuchy, karty graficzne, laptopy, aparaty). Teraz elektornika topnieje cenowo doslownie z miesiaca na miesiac, ludzie nie beda oszczedzac 100-300zl zeby kupic sprzet bez gwarancji. Laptopy della za 550$ sa w polsce nie do sprzedania gdyz nowe acery sa po 1380 z 2 letnia gwara, moj kumpel to przerabial. Toshiba w kazdym markecie lezy po 2500zl i malo kto chce za ta cene szybszy procesor i brak gwarancji i polskiego systemu.

Aparaty, tylko drogie lustrzanki, ale zeby zarobic te pareset zl inwestujemy kilka tysiecy wiec sami ocencie.

Polska wyszla juz z zascianka, jest u nas wszystko i amatorskie sciaganie rzeczy w pojedynczych egzemplarzach to zabawa dla zapalencow tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ocena rozna od doswiadczen,

ja na laptopach ktore przywoze mam z ekstra 1000 zl, a ich koszt tam to nie wiecej jak $1020, wiec widac sie oplaca, trzeba tylko wiedziec co kupic.

Im tanszy sprzet tym gorzej go sprzedac, to prawda a i zarobek moim zdaniem tez jest za niski zeby sie tym bawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...