Skocz do zawartości

Ró?ności


Wka

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiscie, troche zmienilas temat... Co masz na mysli, piszac: "ostatnio wzie3am udzia3 w loterii o zieloną karte i dosta3am informacje (po angielsku), ?e wygra3am"?

To raczej niemozliwe, poniewaz o wynikach DV 2004 informowano szczesliwcow juz dawno, dawno temu, a na wyniki tej ostatniej (kiedy wysylalas zgloszenie?) jest jeszcze za wczesnie... Lepiej sprawdz czy ktos nie chce poznac numeru Twojej karty kredytowej lub czegos innego... :wink:

O samej loterii to pewnie przyjdzie czas napisac w innym dziale Forum, a tymczasem zagadka... czy wiecie który stan nosi przydomek "Bluegrass State" (to tak a propos flory, Wka...) :?:

Hmm, kto pierwszy? Czeka uscisk Prezesa... :shock: A dla zwycieskiej Pani nawet calus... :)

P.S. Jak dodam, ze w tym stanie urodzil sie najslynniejszy bokser wszech czasów, to chyba przesadze z podpowiedzia... :)

P.P.S. Kocham wiewiórki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Troche zmienie temat, poniewa? ostatnio wzie3am udzia3 w loterii o zieloną karte i dosta3am informacje (po angielsku), ?e wygra3am. Nie znam a? tak dobrze angielskiego, ?eby to rozszyfrowaa, czy ktoś wie, o co chodzi??? Ja jestem z tego kompletna noga i by3abym wdzieczna za jakiekolwiek informacje na temat zielonej karty i tej loterii!!!

Na temat loterii znajdziesz wiele informacji tutaj: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=1193196&start=1260 jak i w innych topikach tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja sprawa ju? nieaktualna, ktoś sobie ze mnie jaja robi3. Ja nigdy w Stanach nie by3am, wiec na takie zagadki nawet moge nie próbowaa zgadnąa.

Kuczman, czy ty nie jesteś propagandystą czy coś w tym stylu na tym forum??? Je?eli to zabrzmia3o jak nies3uszny zarzut, to przepraszam.

I tak nie mam zamiaru nawet w przysz3ości startowaa po Zieloną Karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja sprawa ju? nieaktualna, ktoś sobie ze mnie jaja robi3. Ja nigdy w Stanach nie by3am, wiec na takie zagadki nawet moge nie próbowaa zgadnąa.

Tak w3aśnie coś myśla3em, ?e to jaja jakieś bo wygranych w tym roku maja powiadamiac dopiero od maja i to przez poczte zwyk3a a nie mailem. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...