Jump to content

Jaka i z kąd wziąć wize?


Recommended Posts

Jestem młodym sportowcem chce na stałe wyjechac do USA ale nie mam tam nikogo kto może mi pomóc w zdobyciu wizy tzn. nie mam nikogo kto może mi przysłać zaproszenie bo jak tam pojade to mam znajomych , ale wracając do tematu to czy w jakiś inny sposób można zdobyć zaproszenie do USA??????Bo wiem ze jak ma sie kogoś znajomego z obywatelstwem Amerykańskim to nie ma problemu, ale jak nie mam nikogo takiego to jak mam zdobyć to zaproszenie????? A jeżeli tak to jaką wybrać powinienem wize??????

Link to comment
Share on other sites

zaproszenie nie jest potrzebne a nawet jakbys mial Ich 50 to wizy mozesz nie otrzymac..liczy sie to po co lecisz,do kogo, na ile oraz czy masz zamiar wrocic z takiego wyjazdu turystycznego

ps i prosze trzymaj sie 1 postu swojego,dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Mozesz tez pojechac na wizie studenckiej i tam podajac nauke i lepiej na tym wyjdziesz niz wyjazd na turystycznej,,o wizach studenckich dowiesz sie na tym Forum,poczytaj.

a na ile Ci moga dac wize wklejona do paszportu(tzw promese) zalezy kiedy konczysz szkole itd a na granicy dostajesz wlasciwa wize wjazdowa a Ona jest wazna od paru tygodni do max 6 miesiecy.O tym tez poczytasz na tym Forum oraz o tym co sie stanie jak przesiedzisz wize ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...