Skocz do zawartości

Wiza turystyczna, dokumenty, Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W niedlugim czasie zamierzam wybrac sie do US&A na kilka dni. Dostane zaproszenie od firmy do ktorej lece (na konkurs), jednak ucze sie teraz w Wielkiej Brytanii w "liceum" (tj. brytyjskim odpowiedniku) i mam 17 lat. Przez to musze isc do ambasady w Londynie. W zwiazku z tym pojawia sie kilka pytan:

1. Czy majac 17 lat moge wybrac sie sam do ambasady po wize turystyczna? (moi rodzica znajduja sie w Polsce)

2. Jakie dokumenty musze ze soba z Polski zabrac? (cos kiedys slyszalem o wyciagu z banku [caly wyjazd bede mial oplacony przez firme ktora do mnie wysle zaproszenie], potwierdzenie niekaralnosci etc.?)

3. Jakie zdjecia? (wole zrobic w Polsce poki jeszcze jestem)

4. Co jeszcze powinienem wiedziec?

Dziekuje za odpowiedzi i pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebilem sie praktycznie przez cala strone ambasady odnosnie wiz turystycznych i nie znalazlem _nic_ mowiacego o wieku < 18 lat. (bylo jedynie gdy < 14).

(Pamietam ze "kiedys gdzies cos" na stronie polskiej ambasady bylo napisane odnosnie wieku < 18, ale byc moze to odnosilo sie do <16, poza tym w Warszawie i Londynie moga byc roznice)

:/

Potwierdzenie ze szkoly moge wziac, legitymacji nie moge bo w UK nie ma czegos takiego jak legitymacja szkolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...