Skocz do zawartości

Wakacje w USA? ale raczej nie do pracy


konon

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

chcialbym wyjechac w te wakacje do USA, ale nie do pracy tylko na jakies wakacje, wymiane lub cos w tym sylu. Nie chcialbym wyjezdzac do High School'a na caly rok, ani na semestr bo nie wiem czy bym sobie poradzi, a poza tym jest to bardzo kosztowna sprawa . Chodze do szkoly sredniej i mam 18lat, chodzi mi glownie o wyjazd w ktorym poznalbym amerykanska kulture i troszke jezyk podszkolil. Przyjaz planowal bym okolo wrzesnia.

Pisze i pisze... ale glownie chodzi mi o to czy sa jakies agencje ktore organizuja takie cos i czy nie bylby lepszy dla mnie jakis camp ( nie wiem czy moge jechac jak nie jestem jeszcze studentem?,przy okazji cos by wpadlo do kieszenie :P ). Moze tez byc jakies wyjazd typu troche pracy i jakies wycieczki, nie musza to byc jakies ciezkie pieniadze( chociaz zeby sie troche z wyjazdu zwrocilo :) ), albo wymiana ze ja jade do jakiegos amerykana na miesiac a pozniej on przyjezdza do mnie?

Nie wiem czy jest w ogole takie cos i czy ktos to organizuje. Jak jest to co polecacie?

z góry dzieki za wszsytkie odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent USA podpisal taka umowe na temat wymiany pomiedzy USA a Polska ale Ona obejmuje wymiane do szkoly a nie jak w Twoim wypadku ,po drugie jak nie jestes studentem to takie cos jak camp i work i travel Ciebie nie dotyczy...

a co do zwrotu kosztow to zalezy po ile bedzie stal dolar,za ile kupisz bilet lotniczy bo chyba wchodzi w rachube praca na czarno ale wiesz czym to moze grozic i skonczyc i nie pisze o deportacji ale braku zaplaty lub tez mala zaplata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...