Skocz do zawartości

dzwonie do USA,jak najlepiej i najtaniej


agaUSA24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wczoraj wyprobowalam polecany przez age24 sposob i koszt za polaczenie do USA to rzeczywiscie 35gr brutto/min. Kolezanka polecala mi tez jakas karte-zdrapke, ktora kupuje sie na poczcie, chyba jakas z grosikiem w nazwie, mowila ze z tel. stacjonarnego trzeba dzwonic, karte kupowala za 10zl i to chyba starczalo na 40min rozmowy, do tego dochodzila oplata za polaczenie, ale z tego co mowila to jakas naprawde groszowa oplata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej - landline & mobile free - (max 300min tygodniowo) w przypadku USA wychodzi voipdiscount , trzeba tylko zasilic swoje konto kwota 10 euro lub rownowartosc, konto jest aktywne 4 m-ce i w tym czasie wykonujemy darmowe rozmowy, jezeli po tym terminie nie doladujemy konta bedzie pobierana oplata za polaczenia (ale i tak nie sa to duze kwoty). Sprawdzone, dzialam na tym od prawie roku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ja tez jestem za polaczeniami polecanymi przez Aga24. dzwonie z tel w orange juz od paru lat i zawsze place 35gr za min, niewazne czy na komorke czy stacjonarny w USA. Nie ma zadnego haczyka, czego nie moge powiedziec o przeroznych cudownych kartach zdrapkach, gdzie na koniec rozmowy okazywalo sie ze koszty sa znacznie wyzsze. Aha, ja dzwonie zawsze z komorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...