Skocz do zawartości

dzwonie do USA,jak najlepiej i najtaniej


agaUSA24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ten numer dziala w Orange, nie wiem czy działa w innych sieciach, ale przeciez mozesz sobie kupic najtanszy starter Orange, zaladowac i dzwonic tylko tyle ile potrzebujesz z tego numeru. Przeciez to proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Juz to sprawdziłam i moge polecic nastepujace rozwiązanie, gdy ktoś potrzebuje zadzwonic z komorki PL na komórkę USA. Mając tel w sieci Orange wybiera się nr 708 108 123, nastepnie 00, nr kierunkowy kraju i nr docelowy. Za 1 minute płaci się 35gr brutto. Super tanie rozwiązanie. Polecam papa

nie wiem dlaczego ale podany przeze mnie numer nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale podany przeze mnie numer nie działa...

"Od dnia 01.05.2008 usługa jest niedostępna dla klientów Mobi, Orange. Jednocześnie informujemy, że opłaty dla klientów TP, Tele2, Netii, Dialogu i Telnetu pozostają bez zmian"

Informacja na stronie dostawcy usługi tj. WpTelefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Od dnia 01.05.2008 usługa jest niedostępna dla klientów Mobi, Orange. Jednocześnie informujemy, że opłaty dla klientów TP, Tele2, Netii, Dialogu i Telnetu pozostają bez zmian"

Informacja na stronie dostawcy usługi tj. WpTelefon

czy zna ktos inny numer za pomoca którego można dzwonić do USA, tzn z komórki w PL na komórkę w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...