Skocz do zawartości

pytanie o wnioski na wize turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
dzieki!!! jeszcze jedno pytanie jak wizyte bede miala umówiona na np 9.00 to od ktorej mam juz czekac przed ambasada, jak to sie odbywa?

wystarczy ze bedziesz tak 15 min szybciej tak ja bylam i wszystko ok w sumie cala sprawa o wize trwala jak mialam na 10 to 10:45 juz bylam po wszystkim tak bylo w Krakowie dokladnie 2 miesiace temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie bylam umowiona na 9.00, przyszlam okolo 8.00 i z biegu (doslownie) weszlam. Cala procedura zajela ok. 45 min. To bylo miesiac temu.

A jak zapomni ktos wypelnic druk do DHL czy panowie swoj druczek, to w laczniku sprawdzaja czy wszystkie dokumenty macie i czy dobrze wypisane. Przy mnie pare osob uzupelnialo, dostali druki od pan obslugujacych. Najdluzej nastalam sie w tym laczniku na linii. Sama rozmowa z konsulem to moment, nawet nie chcial dokumentow ogladac, ktore mu przywiozlam.

Jak to wyglada potem przy wjezdzie? moze ktos wie, bo tam spotyka sie juz ostatecznego urzednika imigracyjnego i uzyskuje prawo wjazdu do USA, wiza sama w sobie tego nie gwarantuje. Czy ktos orientuje sie jaka jest 'przepustowosc' na lotniskach w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...