Skocz do zawartości

Dwa Krotkie Pytania...


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam dwa pytania odnosnie wizy F-1.

Czy podczas ubiegania sie o nia nalezy byc studentem?? Aktualnie studiuje i nie widze sensu kontynuowania nauki, jesli mam zamiar studiowac w USA... Czy konsul nie bedzie zbytnio wnikal jesli np spyta sie mnie czemu nie studiuje i odpowiem, mu, ze rzucilem szkole??

Czy prawda jest, ze na F-1 mozna przekroczyc granice najwczesniej przed planowanym rozpoczeciem nauki?? Co jesli posiadam Turystyczna?? Moge leciec tam wczesniej, czy lepiej nie kusic losu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich bardziej bedzie interesowac gdzie sie bedziesz uczyc,czy zamierzasz sie uczyc czy tez bedziesz pracowac nielegalnie,czy masz srodki na nauke oraz czy po nauce wrocisz do Polski

a co do pytania drugiego to mozesz leciec na wize turystycznej ale jak bedziesz chcial isc do szkoly to ta wiza studencka nie bedzie aktywna a wiec bedziesz musial wyjechac po za granice USA aby ja aktywowac na granicy a po drugie urzednik na lotnisku pewnie zada Ci pytanie czy lecisz turystycznie czy tez juz na nauke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...