Skocz do zawartości

Mam Szanse ?


zed-freak

Rekomendowane odpowiedzi

ok,

poczytalem sobie sporo na temat kanady i powiem o co mi chodzi:

mam mozliwosc wyjazdu do edmonton w stanie alberta do pracy w firmie geodezyjnej.

z tego co wiem to Kanada takze prowadzi dosc rygorystyczna polityke przeznawania wiz

czy jesli pracodawca zapewni mi prace (tzn. przedstawi umowe) to:

-jaka ilosc punktow musze miec z testu z anglika (czy na pewno jest wymagane czy mozna obejsc)

-nie mam jeszcze doswiadczenia zawodowego, swiezo po studiach, natomiast mam majatek wiec moge pokazac wykaz ze biedny nie jestem

- co jeszcze w tym wypadku musze przedstawic jesli w ogole mialbym szanse wyjazdu?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisales to masz szanse ale na wize pracownicza i na miejscu jak juz bedziesz po pewnym czasie mozesz sie postarac o staly pobyt bo teraz mozesz nie przejsc przez punkty,,jak chcesz zobaczyc ile punktow nalezy miec to masz tutaj test:

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ski...ssess/index.asp

mozesz tez sprobowac wyjechac przez program PNP:

http://www.alberta-canada.com/immigration/immigrate/pnp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki

chodzi mi narazie o sama szanse wyjazdu do kanady w takim celu jaki podalem wyzej

o staly pobyt bede walczyl juz na miejscu zreszta kanada ma byc tylko wstepem bo chce jechac do australii

raz juz bylem ale jako student a tam czolwiek tyle haruje ze nie ma doslownie czasu na nic

chce zdobyc praktyczny zawod - geodete wszedzie wezma na kazda budowe czy do kopalni

i kasa jest za to tez rozsadna wiec chce tam popracowac ze 2-4 lata a potem jechac dalej w swiat

jak mozesz to daj mi jeszcze jakies namiary jesli cos wiesz wiecej oprocz tych linkow (tez ok popatrzylem juz)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...