Skocz do zawartości

Jakie Sa Szanse Ze Paczka Z Usa Wyslana Przez Ups Bedzie Oclona?


konon

Rekomendowane odpowiedzi

a kto bedzie wyslala ta przesylke

pewno kupie od jakiegos sklepu( najwieksza oferta i dobre ceny, i bezpieczenstwo)

i co bedzie napisane co jest przesylane?

nie wiem :) to bedzie moj pierwszy zakup z USA i nie wiem , moze napisac do sprzedawcy zeby owina w szary papier?? no nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Mnie tez oclili, byla ze sklepu fotograficznego w NYC. Przyszla pieknie ladnie, odebralam juz sie cieszylam, a tu za tydzien przyszla fakturka z UPS ze mam zaplacic, import tax. Wyszlo ok 40% wartosci, w przypadku moich zakupow i tak sie oplacalo, ale warto porownac ceny i przemyslec. Te 40% to byl import tax i jakies tam fees.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kogos miec w usa zeby on wyslal. W zeszlym roku wyslalem sobie paczke (adresat rodzice, nadawca ja) w polamerze. Wypelnilem deklaracje(co w niej jest) polamer wpisal jakas smieszna sume i ...... paczka ladnie doszla , bez cla itp. Z tego co wiem ludzie chwala sobie polamer jako firme wysylkowa.

Wydaje mi sie ze polamer ma opcje ze kupia wszystko i sami wysla(nie wiem ile to kosztuje - trzeba sie ich zapytac)

www.polamerusa.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...