Skocz do zawartości

Pytania Na Lotnisku W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...

witam ,wybieramy sie na wakacje do usa, jednak od wizyty w konsulacie troszke zmienily sie plany.Otoz jedno dziecko mialo tylko leciec ze mna do chicago, a okazuje sie ze drugi syn rowniez bedzie lecial (mial juz wczesniej wize) ,konsulowi mowilam ze tylko z jednym dzieckiem lece.Moje pytanie czy za rok starajac sie o wize (mam na rok tylko) bede miec problem jezeli dwoje dzieci teraz zabiore,czy konsul nie potraktuje tego faktu za umyslne oklamanie go,bo pewnie zostało to zanotowane,druga sprawa dzieci poleca wczesniej same do Nowego Jorku,deklarowałam Chicago ,poprostu znajomi zaproponowali mi ze moga przyleciec wczesniej i dowioza mi ich jak ja bede w Chicago,czy moga miec jakies problemy na lotnisku,czy ja bede miec jakies problemy w Chicago ,czy moga to sprawdzic ze moje dzieci polecialy do Nowego Jorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że paszporty i wizy są :( chodzi mi tylko czy dzieci nie beda mialy problemu na lotnisku skoro leca do Nowego Jorku a ja zadeklarowałam we wniosku wizowym ze do Chicago,i czy ja nie bede miec problemu w Chicago ze deklarowałam przylot z dzieckiem a poleciał do Nowego Jorku i przedewszystkim czy za rok nie bedzie problemu w konsulacie ze mialam z jednym synem tylko leciec,sorki ze tak dopytuje ale nie chce problemów,więc lepiej dopytac niz potem żałowac.

Moje dzieci to duże już chlopaki 16 i 14 lat,starszy syn juz sam był rok temu w stanach ,ale mam jeszcze jedno pytanko bo ceny biletów wiadomo jakie są i mam fajną oferte z przesiadka zastanawiam sie czy to dobry pomysł,zeby chłopaki lecieli z przesiadką ,czy sobie poradza,dodam że nie mają problemu z angielskim,dlatego wziełam pod uwage przesiadke,ale własnie zawsze pozostaje niepokój,może ktoś wie jak jest na lotnisku we Frakfurcie,czy łatwo się zgubić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku jak sie idzie po znakach to trudno sie zgubic :( nigdy nie slyszalem o tym aby ktos sie zgubil :(

A co do reszty pytan to musiala bys swoich chlopakow przygotowac na rozmowe i np dlaczego leca bez nikogo,na ile przylecieli,do kogo ....Jesli to opanuja ,chociaz ten starszy to mozna Ich samych puscic,najwyzej niech ktos bedzie na lotnisku z Twoich znajomych a Ty swoim chlopakom podaj ich numer telefonu ,adres znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

tak myślałem jednak wolałem sie upewnić,

rozumiem że oficer celny będzie widział z kim lecę w sensie z kim mam wspólny bilet?

nie bardzo w sumie chciałbym się chwalić mu tym że z narzeczoną lecimy w odwiedziny do moich rodziców a tym bardziej że składając wniosek o wizę narzeczona miała wówczas wpisany inny adres niż obecnie lecimy....

a może moje obawy są niepotrzebne przecież lecimy tak tylko spędzić urlop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...