Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna A Siostra, Ktora Jest W Stanach 3 Lata


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisze z problemem/pytaniem. Moja siostra wyjechala do stanow 3 lata temu (na wize turystyczna), i tam zostala. Moje pytanie wiaze sie z tym, iz chcialbym do niej poleciec (odwiedzic, max 2 tygodnie).

Moge zalatwic sobie zaproszenie osoby ktora jest tam legalnie juz dlugi czas (rodzina chlopaka mojej siostry, Polacy).

Czy dostane w takim razie wize? Czy konsul moze wiedziec o tym, ze ona nie wrocila? Co najlepiej mowic/nie mowic w czasie rozmowy z konsulem?

Jestem studentem 2 roku dziennych, takze mysle ze jestem wiarygodny.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest jak bedziesz odpowiadac na pytania i nie pokazesz po sobie ze tak samo zrobisz jak siostra,nawet jakbys nie mial siostry to podobnie na Ciebie by patrzyli .

Siostre wpisz w ds i pamietaj ze odpowiadasz na pytania a nie sam mowisz co i jak

a siostra leciala moze do tych samych osob co Ty masz leciec?przygotuj sie na pytania na temat tych znajomych bo zaproszenie nie pomoze Ci abys dostal wize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz wiedzial duzo o tych znajomych to mozesz tak powiedziec ale jesli potkniesz sie na jakims pytaniu to lepiej juz powiedziec ze lecisz w odwiedzic siostre.Po drugie jesli lecisz w to samo miejsce gdzie Ona leciala i jest wiec nie ma co za duzo krecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...