Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję! jak zwykle Jesteś bardzo pomocny!W takim razie dopytam się jeszcze:

1- wniosek 156 mimo,że wypełniam na komputerze to podpisuję odręcznie prawda?

2- czy po wypełnieniu tego wniosku on-line muszę go od razu wydrukować, czy mogę go najpierw zapisać sobie na komputerze?Nie mam drukarki laserowej i chciałabym to sobie wydrukować w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!Załamałam sie już:) siedze i wypełniam te druki od ponad 2 godzini nic!Nie wiem widocznie cos chyba jest z moim komputerem nie tak:(klikam w wnioski wizowe-ds 156-otwiera sie strona elektroniczne formularze wniosków,klikam na samym dole w link DS156:wniosek o wize nieimigracyjna no i otwiera mi się wniosek, wypełniam go...własnie pytanie:

-tam gdzie mnie nie dotyczy bo nie mam np. innych nazwisk wpisuje :"nie dotyczy", a tam gdzie jest inne imiona punkt 9 to zgodnie z instrukcja to jedno pole mam pozostawić bez odp?nie wpisywac "nie dotyczy"?

-punkt 24 wpisuje nazwe i adres hotelu

-punkt 24 imiona i nazwiska osob u ktorych sie zatrzymam, adres itp. Czy mam powtorzyc raz jeszcze dane hotelu czy wpisac "nie dotyczy"?

-Generalnie w kazdym punkcie musi byc wpis:"nie dotyczy" lub brak tak?

Wracajac do problemu...po wypełnieniu wniosku klikam w kontynuuj i...i nic! własnie nic, wyskakuje mi" wystapił bład z aplikacja Microsoft Internet....i zostanie ona zamknięta" i to tyle:(za kazdym razem to samo:( Czyli mam cos z komputerem nie tak i musze sie udac na jakiejś kawiarenki tak?

Druk DS 157 pytania:

-Czy podobnie jak w DS 156 trzeba wszedzie wpisywać "nie dotyczy" czy zostawiać puste miejsca np. w polu imie i nazwisko męza?

Tu prawdopodobnie ja coś robie nie tak, bo nie znam sie zbytnio na tym programie bo po wypełnieniu w celu zapisania na komputerze klikam w saves a copy of the file i zapisuje mi sie,ale czysty druk bez danych:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikula... wniosek DS-157 zgodnie z opisem na http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n..._documents.html

wypełniają "mężczyźni w wieku od 16 do 45 lat, niezależnie od obywatelstwa. " (i inne przypadki). Wniosek ten nie zapisuje się z wypełnionymi danymi na dysku. Możesz go wydrukowac na drukarce atramentowej (ja tak miałem tydzień temu wydrukowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...