Skocz do zawartości

Stany A Praca


NITRO KeX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, z czystej ciekawości chciałbym wiedzieć, w którym stanie jest ładnie oraz są najlepsze warunki do bytu tj. Praca, mieszkanie itd. Chciałbym poznać Waszą opinie. Jeżeli taki temat pojawił się już na forum to przepraszam za następny.

Pozdrawiam,

NITRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, co za pytanie. A co bys powiedzial, gdyby ktos zapytal ciebie -- w ktorym kraju europejskim jest najladniej oraz sa najlepsze warunki do zycia, pracy, mieszkania?

Kalifornia jest przepiekna. Duzo pracy jezeli jestes specem w IT lub inzynierem. Bardzo droga.

North Dakota nie jest przepiekna, i mieszka sie tam drogo, ale jest duzo pracy w sektorze ropy naftowej.

Teksas jest ohydny, IMO, ale w Austin zyje sie fajnie ignorujac klimat, domy tanie i jest praca, zwlaszcza dla tych w IT.

Generalnie - gdzie jest pieknie bedzie albo drogo albo malo dobrej pracy albo to i to (czyt Hawaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno zakładał taki sam idiotyczny temat z takimi samymi pytaniami.

A ty mogłeś to zignorować i żyło by się lepiej.

LOL, co za pytanie. A co bys powiedzial, gdyby ktos zapytal ciebie -- w ktorym kraju europejskim jest najladniej oraz sa najlepsze warunki do zycia, pracy, mieszkania?

Kalifornia jest przepiekna. Duzo pracy jezeli jestes specem w IT lub inzynierem. Bardzo droga.

North Dakota nie jest przepiekna, i mieszka sie tam drogo, ale jest duzo pracy w sektorze ropy naftowej.

Teksas jest ohydny, IMO, ale w Austin zyje sie fajnie ignorujac klimat, domy tanie i jest praca, zwlaszcza dla tych w IT.

Generalnie - gdzie jest pieknie bedzie albo drogo albo malo dobrej pracy albo to i to (czyt Hawaje)

Dziękuje serdecznie za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, co za pytanie. A co bys powiedzial, gdyby ktos zapytal ciebie -- w ktorym kraju europejskim jest najladniej oraz sa najlepsze warunki do zycia, pracy, mieszkania?

Kalifornia jest przepiekna. Duzo pracy jezeli jestes specem w IT lub inzynierem. Bardzo droga.

North Dakota nie jest przepiekna, i mieszka sie tam drogo, ale jest duzo pracy w sektorze ropy naftowej.

Teksas jest ohydny, IMO, ale w Austin zyje sie fajnie ignorujac klimat, domy tanie i jest praca, zwlaszcza dla tych w IT.

Generalnie - gdzie jest pieknie bedzie albo drogo albo malo dobrej pracy albo to i to (czyt Hawaje)

LoL,alfa i omega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, z czystej ciekawości chciałbym wiedzieć, w którym stanie jest ładnie oraz są najlepsze warunki do bytu tj. Praca, mieszkanie itd. Chciałbym poznać Waszą opinie. Jeżeli taki temat pojawił się już na forum to przepraszam za następny.

Pozdrawiam,

NITRO

a oczekkiwania masz jakies konkrEtne?

bo ja na przyklad za spelnienie marze uwazm zycie w montanie - co z tego, ze drogo, ale jak ipieknie!

a teraz mieszkam w indianie - tanio w porownaniu do innych stanow, z praca srednio, zarobki takie sobie, ale - znowu - kwestia oczekiwan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Cześć, postanowiłem napisać na tym forum ponieważ już się pogubiłem i mam nadzieję, że mi doradzicie. Moje pytanie jest następujące, otóż jaki stan wybrać?

Niżej wypiszę moje wymagania i moje umiejętności

Umiejętności:
Informatyka, strony, programowanie.

Wymagania:
Temperatury w miarę znośne.

Duża ilość pracy.

Bogate życie towarzyskie.

Zastanawiałem się również nad Arizoną, ponieważ moją pasją są crossy (dirt bike), a w Arizonie tereny są tam niesamowite!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...