Jump to content

tomey

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

tomey last won the day on October 23 2019

tomey had the most liked content!

Community Reputation

31

About tomey

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  dolnośląskie

Recent Profile Visitors

2,328 profile views
 1. Odwrotnie Ale nie bierz tego do siebie, tak sobie żartowałem i głównie chodziło mi o wymogi loteryjne. Z maturą czy bez jest się człowiekiem jakim się jest, a powody takich decyzji mogą być różne, niezależnie w jakich czasach.
 2. To są Twoje kompleksy, a ja mówiłem o loteri Aby wziąć udział wystarczy samo średnie wykształcenie, nie trzeba posiadać Świadectwa Dojrzałości.
 3. Matura też nie jest potrzebna.
 4. Chyba zwariowałeś Andy, powiedz jeszcze, że do Polski. Za dobrze Ci się tam zrobiło?
 5. -> Oczywiście nie wierzę w teorie spiskowe, żadne, i bez wyliczeń widzę to podobnie jak opisałeś. I nie zdziwię się jak przez kolejne 20 lat nie wygram, ale chyba rozumiesz, że mam prawo być zawiedziony
 6. Po raz kolejny nie. Biorę udział w każdej edycji, prawie od samego początku, pamietam jeszcze listownie. To będzie już naście razy i jestem już coraz bliżej teorii spiskowych Pozdrawiam wszystkich i gratuluję wygranych.
 7. Wypełnia ale tu jest mowa o degree lub no degree i wg mnie technikum z dyplomem ale bez matury to High School degree.
 8. Tak myślisz, czy na pewno, bo mnie się nie wydaje aby chodziło o maturę czy tylko o maturę. Technikum można ukończyć z dyplomem lub bez i tak samo masz średnie wykształcenie.
 9. 12 lat nauki bez matury ale z dyplomem technika to będzie High School degree. Degree to nie matura, czy może nie tylko matura, tak mi sie wydaje. Czy się mylę?
 10. Nie używasz polskich znaków, a link do photo toola jest w instrukcji.
 11. A ja w razie Twojej wygranej zwracam pieniądze ale bierzemy ślub
 12. Ja jestem z Dolnego Śląska, zapraszam. Gwarantuję bezbłędne wypełnienie wniosku, 20 lat doświadczenia. Tylko $99 :)
 13. Właśnie to m.in. miałem na myśli, a do tego nie każdy będzie miał aktualny paszport i nie każdemu będzie się chciało, miało możliwość wyrabiać. Z tego względu odpadną też osoby wysyłające wniosek dla zabawy, z ciekawości itp.
 14. Myślę, że dla setek tysięcy ludzi to jedno z najlepszych rozwiązań życiowych i na pewno nie mega głupie, Megan
 15. A wracając do wymogu podania ważnego paszportu to sądzicie, że dzięki temu, zwiększą się szanse innych na wylosowanie? Będzie ogólnie mniejsza pula wniosków?
×
×
 • Create New...