Jump to content

tomey

Użytkownik
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomey last won the day on October 11 2018

tomey had the most liked content!

Community Reputation

17

About tomey

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  dolnośląskie

Recent Profile Visitors

1,958 profile views
 1. Mąż może Cię jeszcze spróbować podpiąć pod tą, którą ma. Z tej z loterii nie może już skorzystać.
 2. Działa przez ten podany wyżej nr IP. Niestety po raz nasty niewylosowany, a próbuję chyba od samego początku, 15 razy(?) Życzę powodzenia pozostałym
 3. Masz wykształcenie średnie i to wystarczy. Matura nie jest wymagana.
 4. W ogóle nie rozumiem takiego podejścia i takich pytań. To jakiś kompleks niższości, czy może samemu traktuje się gorzej tych "gorszych"? To jak ktoś Cię będzie traktował zależy wyłącznie od Ciebie.
 5. Co to sie porobiło, żeby dolary z Polski do Ameryki wysyłać?!
 6. Rock888 to droga donikąd :) Pamietam jak sam startowałem pierwszy raz w DV... wiele lat temu i też wszystko chciałem wiedzieć i absolutnie wszystko zaplanować. Niestety każdego maja następowało rozczarowanie, na szczęście albo nie, co roku mniejsze. Zapewniam Cię, że jeśli Ci się poszczęści, to od maja do pierwszych rozmów w ambasadzie w październiku będziesz miał wystarczająco dużo czasu na wszystko. Np. odpowiedzi na te pytania z pierwszego postu wystarczy jak poznasz tydzień przed wylotem, ponieważ ta tajemna wiedza wczesniej do niczego Ci nie będzie potrzebna lub będzie nieaktualna ;) Teraz w tym kierunku to możesz najwyżej kasę odkładać i angielski szlifować, bo to zawsze Ci się przyda niezależnie od wyniku w loterii. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
 7. Ach... jak przyjemnie się czyta. Pozdrawiam i czekam na następne wpisy
 8. Spoko, tak sobie żartuję, bo 50-ka na karku i coś nie bardzo zaczynać wszystko od nowa. Nawet w Ameryce
 9. Jeśli tam na górze ktoś coś planuje to kompletnie się do tego nie nadaje :) A wracając do tematu to na razie nie sprawdzam, bo boję się, że mnie w końcu wylosują. Biorę udział w loterii od 99 roku zeszłego wieku i teraz już chyba dla mnie za późno :)
 10. No to Tajlandia - słońce, palmy, plaże i... te sprawy -
×
×
 • Create New...