Jump to content

Pawex1972

Użytkownik
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Pawex1972 last won the day on June 21 2020

Pawex1972 had the most liked content!

Community Reputation

32

2 Followers

About Pawex1972

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Częstochowa / Stuttgart

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czekamy. Może wyrok będzie dla nas korzystny. A tym czasem już niedługo nowe losowanie w loterii. Robię ponowne podejście, nauczony zeszłorocznym przykładem, że nic nie jest pewne. Nawet w Ameryce.
 2. Jest światełko w tunelu. Biden zamierza przeforsować ustawę mającą na celu między innymi odzyskanie zaległych wiz imigracyjnych z ostatnich lat. Zatem edycja DV2020 ma szansę zostać przywrócona. https://www.foxnews.com/politics/biden-immigration-billl-illegal-immigrants-path-to-citizenship
 3. Tak masz rację, dlatego w swojej opinii na ten temat użyłem słów " może okazać się", czyli nie musi okazać się. Wielu republikanów tym razem zagłosowało tak naprawdę przeciw Trumpowi a nie przeciw idei republikańskiej.
 4. Dokładnie tak Myślę że dla sprawy imigracji Biden może okazać się dobrym prezydentem. W kampanii zapowiedział działania w kierunku legalizacji pobytu i uzyskania obywatelstwa dla milionów nielegalnych imigrantów w USA. Ma to wpłynąć pozytywnie na rynek pracy w czasie wielomiliardowych inwestycji w infrastrukturę. Myślę, że przez takie podejęcie można liczyć na utrzymanie loterii wizowej przy życiu i brak kontynuacji bana nałożonego przez Donalda. Nie piszę już celowo prezydenta Trumpa, bo faktycznie jego czas już minął i odliczamy końcowe "minuty" tej chorej prezydentury w której liczyła
 5. Z pewnością " upadł " sprawca tego zamieszania. Trump przegrał wybory, zasłużył sobie na to swoją arogancją. Gdyby był bardziej ludzki z pewnoscią dostał by brakujące mu głosy, Brakło ciut, ciut . Biden stopniowo będzie odkręcał te głupoty które PDT był łaskaw nam narobić. Zawsze sympatyzowałem z republikanami, ale Trump zmienił poważny urząd w kabaret , z początku nawet mu przyklaskiwałem, czego sie teraz wstydze. Odpowiadajc na twoje pytanie: Wyrok w głównej sprawie jest w sądzie apelacyjnym. Nadal czekamy.
 6. Po 10 próbach wysłałem z Opery. Drugie podejście do loterii.... pierwsze wylosowanie podeptał Trump, przy drugim podejściu nie nastawiam się już optymistycznie.
 7. Myślę, że szkoła średnia z dyplomem.
 8. Popatrzecie na " wyniki" koronowirusa. Skala nowych przypadków spowoduje, że i DV2021 będzie nawet po nowym roku zagrożona. Przeciwnicy imigracji mają świetny pretekst do jej blokowania.
 9. Czy ktoś może sie fachowo wypowiedzieć w tej sprawie?? Może jednak osoby które nie brały udziały we wcześniejszych pozwach mogą się dopisać>>??Czasu zostało niewiele. 15 października zamykają możliwość dopisania się.
 10. IV Ban Litigation FAQ – By Greg Siskind (gsiskind@visalaw.com) 1. Who is the lawsuit aiming to help? We are looking to assist people who have not been able to immigrate to the US as a result of the ban on immigrant categories covered in Presidential Proclamation 10014. This includes people in the following categories: facing delays at any of the State Department stages of processing. That would include people in the following categories: • Parents of US citizens • Spouses, children and siblings being sponsored in the Family Preference categories • EB-1, EB-2, EB-3 and EB-4 employment-base
 11. Niestety do nowego pozwu mogą się dołaczyc zwycięzcy DV 2020 ale tylko pod warunkiem gdy mają wydana wizę i jednocześniej zakaz wjazdu do USA. Cytat z wiadomości: UWAGA: Zwycięzcy DV-2020 kwalifikują się do tego pozwu tylko wtedy, gdy masz już wydaną wizę i zakaz wjazdu do USA. Niestety nie możemy dodać innych DV-2020 z powodu oczekującej apelacji w Sądzie Rejonowym DC. Koszt to 1000 USD. Może pojawi się opcja dla spóźnialskich ale dopiero po rozpatrzeniu w/w apelacji w sadzie w DC.
 12. Czy cos juz wiadomo co z dalsza procedurą w sprawie DV 2020 ?? Jest wyrok sądu i prawie 10 tys wiz ma zostać wydanych po terminie. A może szykuje sie jeszcze jakiś nowy pozew zbiorowy???
 13. Nowy proces np z wnioskiem o unieważnienie decyzji Trumpa w sprawie DV2020 ? Tak rozumiem wymuszony update.
×
×
 • Create New...