Skocz do zawartości

Imigracja


Bolle

Rekomendowane odpowiedzi

             Chciałbym w przyszłości zamieszkać w USA, gdzie polecacie najlepiej jeśli lubię ciepło, gdzie są dobre zarobki, dużo klubów hard rockowych albo rock 'n' roll owych, dużo tropikalnych plaż i czy mi się przyda zawód leśnik tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bolle napisał:

             Chciałbym w przyszłości zamieszkać w USA, gdzie polecacie najlepiej jeśli lubię ciepło, gdzie są dobre zarobki, dużo klubów hard rockowych albo rock 'n' roll owych, dużo tropikalnych plaż i czy mi się przyda zawód leśnik tam?

No w lasach ciężko o plaże i kluby hard rockowe. Już łatwiej o rockowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, andyopole napisał:

Kanada, tam lasów.... Po horyzont. My mamy klientów, leśniczych z Californi, Alaski, Australii, Canady, ostatnio Washington  and Wisconsin. 

No tylko kryterium plaż i ciepła nie działa w każdym z tych miejsc. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w Californii z tego lasu na plażę daleko. Ale, ale. Całkiem niedawno wysyłałem jakies nasze produkty dla lasów na Tasmanie. Wprawdzie lasy tam inne od naszych bo tropikalne ale do plaży tam nie będzie tak daleko. Szczególnie gdy Diabeł Tasmanski się napatoczy i nada wysoką prędkość początkową. Plaża będzie  w try miga.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...