Skocz do zawartości
Gość

Wyjazd z chłopakiem do USA Zielona Karta

Recommended Posts

Gość

Witam! 

Z racji tego że z chłopakiem mamy mało czasu,zaczynam nowy wątek z małym zapytaniem. Kilka dni temu mój chłopak dostał wiadomość z informacją o ustalonym terminie rozmowy z konsulem w związku z gc 2018 na 7 listopada. Zapisaliśmy się już na ślub (ponieważ chcemy wyjechać razem do USA a tylko on został wybrany),który odbędzie kilka dni przed tą rozmową. Jak wiadomo przed rozmową trzeba odbyć badania we wskazanych punktach i tu jest moje pytanie jak to powinno wygladać? Moj chłopak może zrobic wczesniej takie badania i wysłac do kcc, a po doslaniu naszego aktu małżeństwa ja? Czy razem musimy je przejść już po ślubie? Jestesmy z chłopakiem w kropce bo nie wiemy co dalej robić, a Pani z agencji turystycznej która prowadziła naszą sprawe wyjechała niedawno na urlop i wroci dopiero w połowie października :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość

Jak coś ten post napisałam z chłopaka konta, ktore przez przypadek załozylam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twój chłopak dzwoni do działu wiz imigracyjnych 22 625 1042 w godzinie 14-16 od poniedziałku do piątku i tam niech powie ze ma datę ślubu i ze Ty lecisz tak samo. Tam Wam powiedzą co należy dalej zrobić.

ps nigdy nie wysylalo się badan medycznych do KCC .przynosi sie badania na rozmowę .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz