Skocz do zawartości

Zdjecia paszportowe w D.C.


kuwnal

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziłem i pytałem kto potrafi zrobić zdjęcie do paszportu UE. W końcu w Rite Aid zleciało się z pół załogi, przeanalizowali swój podręcznik i stwierdzili że wiedza jak. Zrobili, ale takie blade że bałem się iż konsulowie, którzy osobiście pofatygowałli się do Portland OR żeby mi wyrobić nowke paszport zdjecie odrzucą, ale przyjeli. Natomiast gdy probuje odprawic sie w kiosku, scaner nie czyta.

Podobno teraz konsulowie z Los Angeles jeżdżą w teren że swoim fotopstrykiem, tak chyba lepiej bo wszystko i tak idzie cyfrowo. Dowiedz się, może na East Coast też już taka technika dotarła. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsulowie moze i jezdza w teren, ale w siedzibach (czyt. w konsulacie w D.C.) nie ma mozliwosci zrobienia zdjec. Znalazlam dwa punkty w D.C., gdzie podobno moga zrobic takie, ktore bedzie zaakceptowane, ale nie chcialam czekac i probowac robic zdjec 2 dni przed wizyta /mieszkam w Oklahomie/. W Walgreens lub CVS jakosc zdjec jest bardzo slaba i nie wiem czy nawet jesli zdolam je prawidlowo wyciac (niestety, wydruk bez "ramek") to nie wiem czy nie powiedza ze zdjecia sa za jasne/ za malo ostre/ zbyt widoczna pixelizacja/ albo ze mam refleksy na twarzy...

Dziekuje za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...