Jump to content

qbacki

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 8x Nie Tym razem bez żalu. Polska fajny kraj. Na prawdę dobrze mi się tutaj żyje. Do zobaczenia za rok!
 2. Jeszcze raz Cie kolego wywołam do tablicy i sprowokuje do myślenia. Jeżeli sądzisz, że trzeźwa analiza sytuacji podchodzi pod teorie spiskowe to spróbuj połączyć kropki tutaj: https://www.o2.pl/informacje/usa-wycofuja-wojsko-z-niemiec-reuters-czesc-zostanie-skierowana-do-polski-6518300185486977a ... i przejdź sobie tutaj https://forsal.pl/artykuly/1477114,krol-jordanii-aneksja-przez-izrael-czesci-zachodniego-brzegu-grozi-wielkim-konfliktem.html Nadal uważasz, że zabicie jakiegoś murzyna jest tutaj przypadkiem losowym ? Nadal uważasz, że kryzys w USA, zamieszki i dodatkowo pandemia to następstwa losowe? Dodatkowo poruszę tutaj jeszcze dwie kwestie: dlaczego skupiamy się na PRZEŚLADOWANIU gdy np. Litwa kupuje ponad 4mln tabletek z jodem a w Rosji już dziś mamy katastrofę na miarę CZARNOBYLA. O tym jakoś się nie mówi. Oczywiście to takie chłodne rozważanie dzięki któremu można trochę grosza zarobić na giełdach. A może jestem jakiś je*nięty i mi się tylko coś wydaje.
 3. Od której są te wyniki dostępne? 18:00 ?
 4. Od 8 lat próbuje i po raz pierwszy modle się żebym NIE DOSTAŁ. Wszystko ładnie pięknie mi się w Polsce ułożyło i gdybym teraz dostał szanse - to oznaczałoby wyjście ze strefy komfortu po raz setny. A znając życie - spier*oli się zawsze wszystko we wszystkich aspektach więc i jutrzejszy dzień również ;]
 5. Albo wódz sprzedawał ich za paczkę fajek. A kto tu mówi o teoriach spiskowych? Przecież napisałem "czysto hipotetycznie". Idąc dalej, jeżeli coś jest trywialne i publiczne to czy jest prawdziwe ?
 6. Chyba, że miesza w tej sytuacji ktoś inny, kto wie jakie konsekwencje będzie miała ta sytuacja np. dla rządzącego np. w nadchodzących wyborach i np. wie jak kreować rzeczywistość aby zmienić np. bieg historii. Co jeżeli tym kimś jest np. Pan Soros który np. wspiera przeciwników Trumpa i któremu np. cała polityka Donalda bardzo nie odpowiada ? Wtedy Pan Chauvin jest tylko "guzikiem" i warto obserwować co się z tym Panem będzie działo za rok czy dwa. Czy faktycznie będzie on odbywał karę? Jeżeli tak to KTO i JAK miałby to sprawdzić ? Jeżeli media - to jaką mamy pewność, że to co mówią jest prawdą ? Idąc dalej kto sprawdził czy poszkodowany faktycznie zmarł - przecież na miejscu nikt nie sprawdzał pulsu. Jeżeli ktoś potwierdza to skąd mamy pewność, że potwierdzenia są prawdziwe ? To tak czysto hipotetycznie.
 7. "Myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę silnego i zwinnego murzyna i wywieść go za ocean ?" :D
 8. @Pawex1972jak się w końcu zakończyła sprawa z loterią 2020? Co się stało z osobami które wygrały ?
 9. No coż, sytuacja coraz bardziej napięta a do normalności dalej niż bliżej. Obecna sytuacja za pewne ostudziła chęć wyjazdu nawet najbardziej zdeterminowanym... Tym razem 6 czerwiec: GOOD LUCK!
 10. Are you kidding me right now. Swoją drogą... Coraz bardziej zastanawiam się nad wyjazdem do USA - tym razem w tą drugą stronę. Bardzo dużo negatywnych opinii na temat życia w USA można znaleść tutaj na forum i co za tym idzie - coraz bardziej zastanawiam się, czy Ci ludzie z dużym bagażem doświadczeń nie mają przypadkiem racji.
 11. Panie i Panowie - czy to nie czas na założenie wątku DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany ? ;]
 12. A powiedzcie ile miesięczne utrzymanie w Kanadzie? Jakie koszty wynajmu w średnio zurbanizowanych/ uczęszczanych miastach?
 13. Witam Na wstępie chciałem pogratulować dość rzeczowego i konkretnego miejsca w sieci. Obserwuje to forum od blisko 4 lat - czyli w sumie odkąd wystartowałem w loterii. Pytanie mam jednak nieco z innej beczki a jako, że większość tutaj (tak przypuszczam) ludzi to osoby na emigracji... Powiedzcie, czy gdybyście mieli wybierać emigracje jeszcze raz, bez bagażu w postaci rodziny, dzieci czy jakichkolwiek rzeczy wiążących (dom, rodzina, kredyt) to wybralibyście USA? Pytam ponieważ byłem na emigacjii nie cały rok (Europa) i po powrocie tutaj udało mi się zbudować mały biznes. Ten z kolei pozwolił mi zaoszczędzić nie małą kwotę. To znowu, obudziło we mnie chęć ponownego wyjazdu. Pytanie: czy mając zapas oszczędności (ok 60k) bez rodziny, dzieci, zobowiązań warto rozważać przygodę w Kanadzie, Australii? Ma ktoś doświadczenia z Holandią, Szwajcarią lub Maltą?
×
×
 • Create New...