Jump to content

qbacki

Użytkownik
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by qbacki

 1. Witam Koledzy i koleżanki - zbliża mi się urlop i mamy na celowniku Stany a dokładnie Saint Louis, miałby to być wrzesień. Powiedzcie jakie są teraz warunki i czy w ogóle są na to szanse? Pobyt 3 tygodniowy jeżeli to coś zmienia.
 2. Witam Drodzy koledzy i koleżanki, w życiu nie myślałem, że użyje tego forum aby kogokolwiek o cokolwiek prosić. Opiszę swój problem: Podczas mojego pobytu w Stanach 2 lata temu zakładałem konto na Google oraz kanał na YouTube i Adsense. Nikt nie spodziewał się, że kanał rozrośnie się dość mocno i będę cokolwiek chciał na nim robić (tj zarabiać). Niestety jak wiadomo do zarabiania jest potrzebne Google Adsense które wysyła kartki z kodem PIN do potwierdzenia adresu płatności a mój adres bazowy to ten poprzedni z USA i niestety nie mogę tego zmienić na inny kraj tj. obecny czyli Polska. W związku z tym szukam osoby która chociaż przez miesiąc będzie jeszcze w US i będzie w stanie odebrać kartkę z kodem pin i mi ten kod przekazać. Problem jest w tym, że karta jest wysyłana przez Google pocztą i potrzebuje adres tej osoby a wiem, że są to dane prywatne no i wiadomo... Byłby ktoś skłonny do pomocy (stawiam dobrą flachę) ? Potrzebuje adres tj.: -ulica -numer domu -miejscowość -stan -kod pocztowy
 3. U mnie HAS NOT BEEN SELECTED po raz 9 i to razy 2 bo z dziewczyną. Powiem wam, że to nawet dobrze. Patrząc na to jak startowałem w pierwszej edycji nie mając nic a na obecny stan gdzie scenariusz życiowy rozwija się na prawdę dobrze to byłaby tragedia życiowa gdybym dostał tą szanse. Tak jak ktoś wcześniej napisał, nie odczuwam tego kryzysu. Pisałem rok temu i napisze to teraz: Polska fajny kraj, nie ma czego żałować :] (a jednak gdzieś ta chęć rzucenia wszystkiego i przygody siedzi w głowie cały czas;)
 4. Witam szanowne towarzystwo - moje uszanowanie! Dodawanie tej ankiety stanie się chyba tradycją i podsumowaniem roku. Z tego co widzę losowanie 8 maj cały czas aktualne - A WIĘC PO RAZ DZIEWIĄTY ŻYCZĘ POWODZENIA!
 5. Chciałem coś napisać ale patrząc na ten ubogi stan szarych komórek stwierdzam, że dobrą decyzją było wchodzenie na to forum tylko po to aby stworzyć temat "wylosowany, nie wylosowany." Coraz bardziej doceniam możliwość omijania/olewania ludzkiej ułomności. Metoda "XD" albo "co za dzban" pozwala zachować równowagę i harmonie w moim życiu
 6. Chętnie popisze z kobietą która: nie zapycha włosami umywalki, jej szafa nie wygląda jak bazarek u cygana, ma pasje. Uwaga podaje maila: zeswiecaszukac@onet.pl Ja: niski, lekko "przy kości", na zasiłku, z mieszkaniem od Miejskiego Ośrodka Społecznego - potrafię odwzajemnić uczucie (to najważniejsze)! Pozdrawiam, Jacek Ciepłokluchowski
 7. Bo Panie kolego, nie wiesz Pan, że "trawa po drugiej stronie jest zawsze bardziej zielona" ? To jest brak umiejętności docenienia tego co się ma i brak doświadczenia życiowego. ...bo ja słyszałem, że gdzieś tam jest lepiej. ... widziałem w telewizji. ... znajomi mi mówili, że... Wszystkim którzy twierdzą, że w Polsce jest ta źle a za granicą jest miód malina proponuje wyłączyć telewizor i to forum, zabrać manatki i wyjechać. Wylewanie żalów na forum jeszcze nikomu nic nie dało. Mówię to z własnego doświadczenia - przesiedziałem trochę w Grecji. A jeszcze jedno, najciekawsze jest to, że najczęściej buntują się tutaj osoby które za granicą nie były "ALE ONE SŁYSZAŁY". Katlia na prawdę, jeżeli sądzisz, że życie na emigracji jest tak fajne i łatwe to zamiast pisać tutaj wypłać gotówkę bierz auto, samolot i hajziu do przodu (zwłaszcza teraz gdy covid)
 8. 8x Nie Tym razem bez żalu. Polska fajny kraj. Na prawdę dobrze mi się tutaj żyje. Do zobaczenia za rok!
 9. Jeszcze raz Cie kolego wywołam do tablicy i sprowokuje do myślenia. Jeżeli sądzisz, że trzeźwa analiza sytuacji podchodzi pod teorie spiskowe to spróbuj połączyć kropki tutaj: https://www.o2.pl/informacje/usa-wycofuja-wojsko-z-niemiec-reuters-czesc-zostanie-skierowana-do-polski-6518300185486977a ... i przejdź sobie tutaj https://forsal.pl/artykuly/1477114,krol-jordanii-aneksja-przez-izrael-czesci-zachodniego-brzegu-grozi-wielkim-konfliktem.html Nadal uważasz, że zabicie jakiegoś murzyna jest tutaj przypadkiem losowym ? Nadal uważasz, że kryzys w USA, zamieszki i dodatkowo pandemia to następstwa losowe? Dodatkowo poruszę tutaj jeszcze dwie kwestie: dlaczego skupiamy się na PRZEŚLADOWANIU gdy np. Litwa kupuje ponad 4mln tabletek z jodem a w Rosji już dziś mamy katastrofę na miarę CZARNOBYLA. O tym jakoś się nie mówi. Oczywiście to takie chłodne rozważanie dzięki któremu można trochę grosza zarobić na giełdach. A może jestem jakiś je*nięty i mi się tylko coś wydaje.
 10. Od której są te wyniki dostępne? 18:00 ?
 11. Od 8 lat próbuje i po raz pierwszy modle się żebym NIE DOSTAŁ. Wszystko ładnie pięknie mi się w Polsce ułożyło i gdybym teraz dostał szanse - to oznaczałoby wyjście ze strefy komfortu po raz setny. A znając życie - spier*oli się zawsze wszystko we wszystkich aspektach więc i jutrzejszy dzień również ;]
 12. Albo wódz sprzedawał ich za paczkę fajek. A kto tu mówi o teoriach spiskowych? Przecież napisałem "czysto hipotetycznie". Idąc dalej, jeżeli coś jest trywialne i publiczne to czy jest prawdziwe ?
 13. Chyba, że miesza w tej sytuacji ktoś inny, kto wie jakie konsekwencje będzie miała ta sytuacja np. dla rządzącego np. w nadchodzących wyborach i np. wie jak kreować rzeczywistość aby zmienić np. bieg historii. Co jeżeli tym kimś jest np. Pan Soros który np. wspiera przeciwników Trumpa i któremu np. cała polityka Donalda bardzo nie odpowiada ? Wtedy Pan Chauvin jest tylko "guzikiem" i warto obserwować co się z tym Panem będzie działo za rok czy dwa. Czy faktycznie będzie on odbywał karę? Jeżeli tak to KTO i JAK miałby to sprawdzić ? Jeżeli media - to jaką mamy pewność, że to co mówią jest prawdą ? Idąc dalej kto sprawdził czy poszkodowany faktycznie zmarł - przecież na miejscu nikt nie sprawdzał pulsu. Jeżeli ktoś potwierdza to skąd mamy pewność, że potwierdzenia są prawdziwe ? To tak czysto hipotetycznie.
 14. "Myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę silnego i zwinnego murzyna i wywieść go za ocean ?" :D
 15. @Pawex1972jak się w końcu zakończyła sprawa z loterią 2020? Co się stało z osobami które wygrały ?
 16. No coż, sytuacja coraz bardziej napięta a do normalności dalej niż bliżej. Obecna sytuacja za pewne ostudziła chęć wyjazdu nawet najbardziej zdeterminowanym... Tym razem 6 czerwiec: GOOD LUCK!
 17. Are you kidding me right now. Swoją drogą... Coraz bardziej zastanawiam się nad wyjazdem do USA - tym razem w tą drugą stronę. Bardzo dużo negatywnych opinii na temat życia w USA można znaleść tutaj na forum i co za tym idzie - coraz bardziej zastanawiam się, czy Ci ludzie z dużym bagażem doświadczeń nie mają przypadkiem racji.
 18. Panie i Panowie - czy to nie czas na założenie wątku DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany ? ;]
 19. A powiedzcie ile miesięczne utrzymanie w Kanadzie? Jakie koszty wynajmu w średnio zurbanizowanych/ uczęszczanych miastach?
 20. Witam Na wstępie chciałem pogratulować dość rzeczowego i konkretnego miejsca w sieci. Obserwuje to forum od blisko 4 lat - czyli w sumie odkąd wystartowałem w loterii. Pytanie mam jednak nieco z innej beczki a jako, że większość tutaj (tak przypuszczam) ludzi to osoby na emigracji... Powiedzcie, czy gdybyście mieli wybierać emigracje jeszcze raz, bez bagażu w postaci rodziny, dzieci czy jakichkolwiek rzeczy wiążących (dom, rodzina, kredyt) to wybralibyście USA? Pytam ponieważ byłem na emigacjii nie cały rok (Europa) i po powrocie tutaj udało mi się zbudować mały biznes. Ten z kolei pozwolił mi zaoszczędzić nie małą kwotę. To znowu, obudziło we mnie chęć ponownego wyjazdu. Pytanie: czy mając zapas oszczędności (ok 60k) bez rodziny, dzieci, zobowiązań warto rozważać przygodę w Kanadzie, Australii? Ma ktoś doświadczenia z Holandią, Szwajcarią lub Maltą?
×
×
 • Create New...