Jump to content

Milosz245

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziekuję za tak długi wywód. Wychodź na to, że wiara nie ma wpływu na przestepczość. Wiara tam nie wygląda, że chodzą na nabożeństwa różcańcowe i są uczciwi. Nie kradną, są uczciwi. Faktycznie mało pracują. To nie realne .Sam zrezygnowałem z bierzmowania bo nie chce mi się chodzić na msze w tygodniu. U nas ksiądz to mówi na kazaniu ,że bogactwo jest grzechem a w ogłoszeniach 10 minut gada o kasie na kościół
 2. To tez nie wyjaśnia dużej przestępczości w krajach ameryki łacińskiej. Oni są surowymi katolikami a dla nich morderstwo to nic złego. ( Czyżby udawają religijność?)USA wyznaczył nagrodę za głowę Maduro. W sumie wenezuela ma przestępców u władzy, która okrada swój naród.
 3. Tak ,ale jednak cześć państw afryki jest protestancka a niemcy i francja są katolickie w większości. Anglia jest protestancka.
 4. W ilu stanach w usa na dzień dzisiejszy są zamkniete fabryki? Od kiedy w poszczególnym stanie jestem ciekawy.
 5. Można się zastanawiać nad tym, że meksykowi się nie udało i innym krajom ameryki łacińskiej jak europa była zniszczona.
 6. Mam wrazenie, że w usa naprawdę radykalna jest ta kultura przedsiebierczości. W polsce tez ona jest, ale słabsza. Na ukrainie prawie w ogóle jej nie ma.
 7. Tak jak w tytule. Zwłaszcza w porównaniu do meksyku i polski. Choć w Polsce jest przedsiębierczość. Jestem ciekawy opinii tych, którzy znają Polskę i Ameryke. Jak tez meksyk. Wpadłem ten pomysł po słowach Trumpa. Dla gospodarki jest w stanie poświęcić życie obywateli usa. W meksyku przestępczość jest bardzo wysoka, ale jednak w XIX wieku też była wysoka w USA.
 8. Witam .Czy koszty życia wyliczone na mapie numbeo odnośnie miast są wiarygodne?
 9. Przykład amerykańskiego dobrobytu: ( Nawet polska mafia nie jest tak groźna)
 10. W Warszawie to wynajecie mieszkania to koszt 2000 zł a pensja minimalna to tylko 1630 zl netto.
 11. W polsce tez jest wiele możliwości. Tak samo w chinach, krajach azjatyckich czy w europie. Nie wiem co to za sen jak dopiero dziecko będzie miało ten dobrobyt. Amerykanie wierza w coś co nie istnieje. W USA tak samo ciezko jest być kierownikiem jak w polsce. Americam dream to jest propaganda amerykańskiej kultury.
 12. mcpear, ale po to się jedzie do usa, żeby móc pojechać na wakacje na hawaje, mieć telewizor 4k itd.
 13. To zalezy od stanu i sytuacji kierowcy?
 14. dlatego może problem przestepczosci w usa rozwiązała by pensja minimalna w wysokości 14 $/h a w najdrozszych stanach to 18$/h
 15. Zastanawiałem się nad tym. Jednak w usa życie przeciętnego robotnika jest na niskim poziomie. Stąd wysoka przestępczość. Co o tym sądzicie? W USA za pensje minimalna ciezko jest przeżyć.
×
×
 • Create New...