Jump to content

Hazetingen

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hazetingen

 1. Dostałem mail'a 21.08, że mam przesłać dokumenty. 24 wysłałem i 31.08 dostałem odpowiedź, że wszystko jest okej ale wywiady aktualnie są supsended i mam czekać na wiadomości od nich. Numer 3xxx
 2. Wszystko już wysłane i potwierdzone, maila dostałem pod koniec sierpnia.
 3. Wystarczy wpisać frazę „You have been randomly selected U.S visa” w Google i masz tego mnóstwo.
 4. Tak, tak, zrozumiałem cytat po prostu kolega wyżej napisał to w taki sposób jakbym nie musiał tłumaczyć żadnych dokumentów Dziękuje @Joanna30 @Xarthisius za pomoc.
 5. All documents not in English, or in the official language of the country in which the application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations. The translation must include a statement signed by the translator that states that the translation is accurate and the translator is competent to translate. Takie dostałem informacje w mailu, wiec chyba jednak trzeba tłumaczyć.
 6. Wybaczcie za spam ale nie mogę edytować poprzednich postów Czy muszę tłumaczyć tez pierwszą stronę paszportu? Są tam odpowiedniki angielskie, wiec dla osoby nieznającej angielskiego jest on w pełni czytelny. Dla kawalera w takim razie muszę wysłać tylko skan 3 dokumentów, tak? - zupełny akt urodzenia - pierwsza strona paszportu - zaświadczenie o niekaralności.
 7. Drugie pytanie: Marriage Termination Documentation, Marriage Certificate, Court Record - jeśli mnie nie dotyczą to omijam czy po prostu pisze w mailu, że nie dotyczy?
 8. „Military Records” - nie służyłem w armii, więc mam iść po jakieś zaświadczenie tego, wysłać pierwsza stronę książeczki wojskowej czy co?
 9. Hej, przed chwilą dostałem maila informującego, że muszę zacząć kompletować powoli dokumenty i wysłać im mailem. Wypełniłem tylko wniosek DS-260, rozumiem, że to jakaś alternatywa przez koronawirusa i teraz dokumenty wysyłamy mailem?
 10. Dokładnie, jak widzicie tegoroczną sytuację? Wygrałem na loterii, myślałem, że moje marzenie z dzieciństwa się spełni a tu się okazuje, że pewnie nawet nie zostanę zaproszony mimo bardzo niskiego numeru CN. Tak szczerze to są jakieś realne szansę na „odwołanie” bana do tego września następnego roku?
 11. Ma ktoś jakieś aktualizację co do bana Trumpa do wydawania wiz? Do końca roku się wyrobią?
 12. Witam, jest jakaś strona na której mogę sprawdzić kiedy mniej więcej przyjdzie do mnie e-mail po wypełnieniu wniosku DS-260? Jak wygląda sprawa z tym banem? Do kiedy ważna jest "moja wygrana na loterii"?
 13. Nie miałem pojęcia o jakimkolwiek banie. Rozumiem, że aktualnie wydawanie wiz jest wstrzymane do końca roku? Jak długo moja „wygrana na loterii” jest ważna?
 14. Witam, można mniej więcej ustalić datę przyjścia maila od ambasady z informacjami dot. rozmowy? Mój numer CN to 42xx. Z góry dziękuje za odpowiedz.
 15. Zaznaczyłem we wniosku, że od 5 lat nie przekroczyłem granicy żadnego kraju, nagle trafia mi się praca na busach, gdzie niestety będę musiał opuścić granicę polski, co w takim wypadku? Można jakoś to potem zaktualizować?
 16. Czyli na chłopski rozum, mój CN to 42xx, czekam na maila, mail przyjdzie, zaczynam zbierać dokumenty (akty urodzenia itp) i badaniami/szczepionkami interesować się dopiero po otrzymaniu daty rozmowy, tak? Za każde szczepienie płacę oddzielnie? Jaki jest koszt mniej więcej wykonania wszystkich potrzebnych badań?
 17. Hej, w poprzednim tygodniu wysłałem wniosek DS-260 i mam pytanko. Wiem, że na rozmowę w ambasadzie czeka się z 3,4 miesiące, więc kiedy mam zabrać się za szczepienia? Dopiero po dostaniu maila? Mogę zrobić szczepienia u siebie na miejscu czy muszę jechać do Warszawy? Ile trwa cały proces szczepień? Jeśli już był taki temat to proszę o podesłanie linka i z góry przepraszam za kłopot.
 18. Okej, wyjaśniłem w powodzie, że jestem w trakcie zrobienia. Druga sprawa, finalna strona DS-260, po kliknięciu "Sign and submitt Aplication" wyskakuje błąd i pokazuję, że mój KCC Case Number jest nieprawidłowy a kopiuje go z dvprogram.state.gov. Jakiś sposób na to?
 19. Witam, we wniosku jest pytanie: "Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law? " Co mam zaznaczyć skoro dopiero chcę je zrobić?
 20. Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze zaglądnie w ten temat ale mam pytanko. Co mam wpisać jako Permanent Adress? Skąd mam wiedzieć gdzie będę mieszkał po przylocie? Planowałem zatrzymać się w jakimś hotelu/airbnb na dwa tygodnie i wtedy sobie coś znaleźć ale adres będę znał najprawdopodobniej kilka dni przed wylotem. Pominąć tego nie można, więc co mam wpisać?
×
×
 • Create New...