Jump to content

Hazetingen

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

57 profile views
 1. Dokładnie, jak widzicie tegoroczną sytuację? Wygrałem na loterii, myślałem, że moje marzenie z dzieciństwa się spełni a tu się okazuje, że pewnie nawet nie zostanę zaproszony mimo bardzo niskiego numeru CN. Tak szczerze to są jakieś realne szansę na „odwołanie” bana do tego września następnego roku?
 2. Ma ktoś jakieś aktualizację co do bana Trumpa do wydawania wiz? Do końca roku się wyrobią?
 3. Witam, jest jakaś strona na której mogę sprawdzić kiedy mniej więcej przyjdzie do mnie e-mail po wypełnieniu wniosku DS-260? Jak wygląda sprawa z tym banem? Do kiedy ważna jest "moja wygrana na loterii"?
 4. Nie miałem pojęcia o jakimkolwiek banie. Rozumiem, że aktualnie wydawanie wiz jest wstrzymane do końca roku? Jak długo moja „wygrana na loterii” jest ważna?
 5. Witam, można mniej więcej ustalić datę przyjścia maila od ambasady z informacjami dot. rozmowy? Mój numer CN to 42xx. Z góry dziękuje za odpowiedz.
 6. Zaznaczyłem we wniosku, że od 5 lat nie przekroczyłem granicy żadnego kraju, nagle trafia mi się praca na busach, gdzie niestety będę musiał opuścić granicę polski, co w takim wypadku? Można jakoś to potem zaktualizować?
 7. Czyli na chłopski rozum, mój CN to 42xx, czekam na maila, mail przyjdzie, zaczynam zbierać dokumenty (akty urodzenia itp) i badaniami/szczepionkami interesować się dopiero po otrzymaniu daty rozmowy, tak? Za każde szczepienie płacę oddzielnie? Jaki jest koszt mniej więcej wykonania wszystkich potrzebnych badań?
 8. Hej, w poprzednim tygodniu wysłałem wniosek DS-260 i mam pytanko. Wiem, że na rozmowę w ambasadzie czeka się z 3,4 miesiące, więc kiedy mam zabrać się za szczepienia? Dopiero po dostaniu maila? Mogę zrobić szczepienia u siebie na miejscu czy muszę jechać do Warszawy? Ile trwa cały proces szczepień? Jeśli już był taki temat to proszę o podesłanie linka i z góry przepraszam za kłopot.
 9. Okej, wyjaśniłem w powodzie, że jestem w trakcie zrobienia. Druga sprawa, finalna strona DS-260, po kliknięciu "Sign and submitt Aplication" wyskakuje błąd i pokazuję, że mój KCC Case Number jest nieprawidłowy a kopiuje go z dvprogram.state.gov. Jakiś sposób na to?
 10. Witam, we wniosku jest pytanie: "Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law? " Co mam zaznaczyć skoro dopiero chcę je zrobić?
 11. Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze zaglądnie w ten temat ale mam pytanko. Co mam wpisać jako Permanent Adress? Skąd mam wiedzieć gdzie będę mieszkał po przylocie? Planowałem zatrzymać się w jakimś hotelu/airbnb na dwa tygodnie i wtedy sobie coś znaleźć ale adres będę znał najprawdopodobniej kilka dni przed wylotem. Pominąć tego nie można, więc co mam wpisać?
 12. Super, dziękuje za odpowiedzi.
 13. Czyli nie mogę wpisać nikogo, tylko siebie, dobrze rozumiem?
×
×
 • Create New...