Jump to content

Hazetingen

Użytkownik
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Hazetingen last won the day on July 1

Hazetingen had the most liked content!

Recent Profile Visitors

427 profile views

Hazetingen's Achievements

22

Reputation

 1. Wyniki czego? Badań? Ja czekałem 2/3 dni. Jedyne przetrzymanie paszportu jakiego doświadczysz to będzie już po rozmowie w ambasadzie, osobiście z paszportem rozstałem się tylko na 3 dni.
 2. Tak. Jak ja miałem rozmowę w lipcu to byłem jako jeden z nielicznych, który miał już kopertę z badaniami na rozmowę.
 3. Wszystkie szczepienia zrobisz w jednym miejscu, na badaniu ogólnym. Weź ze sobą kartę szczepień.
 4. Wszystko jest, dostaniesz też mail'a od ambasady z miesiąc przed rozmową i tam będziesz miał wszystko dokładnie rozpisane. Osobiście pokazywałem tylko paszport i świadectwo ukończenia szkoły średniej, o nic więcej mnie nie pytali.
 5. Ja dawałem takie same zdjęcia i na badania i na rozmowie w ambasadzie. Dodatkowo @lukasz007jak zamierzasz dostać się do US?
 6. Czy adres docelowy w USA podany w DS-260 podlega zmianie po otrzymaniu już wizy?
 7. Cały proces trwał z 2 godziny z czego 1h45min to siedzenie i czekanie na swoją kolej. Sporo było sąsiadów z naszej wschodniej granicy bo jakieś 80% obecnych w poczekalni. Panie w rejestracji miłe, uśmiechnięte z normalnym podejściem wiec luz. Sama rozmowa z konsulem trwała z moim przypadku minutę, kilka podstawowych pytań: - gdzie aktualnie pracujesz? - czy byłem już w Stanach - co będę robił w Stanach - czy mam jakąś rodzine/znajomych w Stanach „Wszystko się zgadza, to wszystko na dziś, gratulacje.”
 8. Właśnie wróciłem z rozmowy w ambasadzie, wiza przyznana. Dziękuję wszystkim z tego forum za pomoc. <3
 9. Wysłałem załącznik z mail'a, który otrzymałem od ambasady. Strona na której rejestrujesz swój adres gdzie chcesz otrzymać paszport z wizą.
 10. Co do strony https://cgifederal.secure.force.com/ApplicantHome Może mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak ustalić adres gdzie chcę otrzymać swój paszport z wizą? Ta strona jest tak topornie zrobiona, że jedyne co tam działa to uzupełnienie profilu i umówienie nowej wizyty w ambasadzie...
 11. 10. Dokumenty finansowe: I-134 Affidavit of Support, oferta pracy z USA lub środki własne. Środki własne... no właśnie, dokładnie ile ma ich być? 10 tysięcy? 20?
 12. Co do pisma z sądu jeśli chodzi o niekaralność, dostałem dzisiaj mail'a z polskiej ambasady, że muszą być zaznaczone 3 okienka, w sądzie dostałem informację, że wystarczą dwa, jaka jest prawda?
 13. Mam zaświadczenie o niekaralności z 24/08/20, mogę zanieść takie do ambasady czy muszę wyrabiać nowe?
×
×
 • Create New...