Jump to content

Kriskross

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kriskross last won the day on May 19 2018

Kriskross had the most liked content!

Community Reputation

4

Recent Profile Visitors

564 profile views
 1. Kiedyś ktoś mi mówił, że nie ma głupich pytań, a jednak znalazło się
 2. Dla zaintersowanych tym zagadnieniem: zaznaczyłem cel turystyczny zarówno podczas pierwszego jak i drugiego lotu do USA z wizą imigracyjną
 3. Jaką odpowiedź zaznaczacie pod pytaniem o cel podróży do USA przy odprawie na samolot? Tourist Business Work Chodzi o pierwszy lot do USA z wizą imigracyjną z zamiarem powrotu do Europy w ciągu paru dni. Pozdrawiam, Kriskross :)
 4. Na moim wniosku o wydanie zaświadczenia pani w sądzie sama zaznaczyła wszystkie możliwe kartoteki jak usłyszała, że chodzi o wizę do USA.
 5. Dzień dobry Wszystkim Czy w przypadku gdy ktoś ma już ustalony termin rozmowy o ewentualnym wyczerpaniu puli wiz informują przed rozmową w ambasadzie czy dopiero po wniesieniu opłaty za wniosek wizowy?
 6. Czy po rozmowie w ambasadzie i mając już w paszporcie wizę imigracyjną można wjechać do USA na wizie turystycznej albo w ramach visa waiver nie rozpoczynając procesu imigracyjnego?
 7. Dostałem termin spotkania na maj ale muszę przełożyć na na później, sierpień albo najlepiej wrzesień. Czy jest duże ryzyko, że wizy już nie dostanę w takim terminie?
 8. Odsetek odmów w FY 2018: 3.99% Czyli wizy zostają w 2019r.
 9. Jakie są konsekwencje nie posiadania któregoś z wymaganych dokumentów podczas rozmowy?
 10. Wylosowany. CN 16XXX co chyba oznacza środkowy pułap. DS-260 wyślę dopiero za ok. 2mce bo czekam na nowy paszport.
×
×
 • Create New...